اهمیت طراحی سایت در بازاریابی اینترنتی

اهمیت طراحی سایت در بازاریابی اینترنتی میزان سنج: تقریباً امروزه همه ما می دانیم كه طراحی سایت و داشتن یك وب سایت چه تأثیرات مثبتی روی كسب و كار یا خدمات شما دارد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، به دنبال اهمیت طراحی سایت در بازاریابی اینترنتی تصمیم گرفتیم دلیلهای مهم بودن طراحی سایت و مزایای آنرا از زبان یكی از تیم های موفق طراحی سایت اصفهان تیم پونه مدیا با تخصص در زمینه طراحی سایت و سئو در اصفهان بررسی نماییم.
تقریباً امروزه همه ما می دانیم طراحی سایت و داشتن یك وب سایت چه تأثیرات مثبتی روی كسب و كار یا خدماتی كه شما نمایش می دهید، دارد. البته هستند كسانی كه حتی در این دوران هم به روش های سنتی تجارت خود چسبیده اند و با خود می گویند كه ما هیچ نیازی به وب سایت نداریم و هیچ تلاشی هم برای به روز ساختن كسب و كار خود نمی كنند.
این در صورتی است كه تقریباً همه ما وقتی قصد خرید محصول یا دریافت خدماتی را داریم ابتدا یك جستجو ساده درباب آن انجام می دهیم تا اطلاعات بیشتری راجع به برطرف نمودن نیازمان پیدا نماییم، این در صورتی است كه اگر وب سایت مناسبی نداشته باشید شما هیچ جایی در این مرحله اول برای خرید ندارید. بازاریابی اینترنتی بدون طراحی سایت اصلاً قابل تصور نیست و به زبان ساده تر می توان اظهار داشت كه طراحی وب سایت و توسعه این وب سایت برای بهتر دیده شدن در نتایج جستجو گوگل یكی از اصول مهم بازاریابی اینترنتی است.
بازاریابی ساده
یكی از راحتترین، پربازده ترین و سریع ترین تبلیغات استفاده از خدمات گوگل ادوردز و سرمایه گذاری روی سئو سایت است. گوگل ادوردز در كوتاه مدت و بهبود سئو در طولانی مدت تأثیرات بسیار مثبتی روی كسب و كار شما خواهند گذاشت. تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز به این صورت است شما با پرداخت هزینه و شارژ حساب كاربری خود می توانید با كلمات كلید خود در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید.
اما نكته ای كه در این میان باید به یاد داشته باشید این است زمانی برای شما ثمر بخش خواهد بود كه طراحی سایت شما قوی باشد و با استفاده از طراحی گرافیكی خوب بتوانید اعتماد مشتری را جلب كرده تا به محصولات و یا خدماتی كه در سایت شما معرفی می شود اعتماد كند و به این صورت بدون هیچ دردسری یك قدم مثبت در جهت بازاریابی اینترنتی برداشته باشید.
امكان انجام فروش های گسترده
زمانی كه از یك وب سایت برای فروش محصولات خود استفاده می كنید، این امكان را دارید كه محصولات خودرا به حراج بگذارید و مطمئن شوید افراد زیادی بدون در نظر داشتن محدودیت جغرافیایی از حراجی شما مطلع می شوند و تحریك می شوند كه محصولات شما را به صورت اینترنتی خریداری كنند. یكی از مثال های واضح برای این قسمت حراجی هایی است كه سایت های فروشگاهی بزرگ مانند دیجی كالا برگزار می كنند.
صرفه اقتصادی طراحی سایت
برای داشتن یك وب سایت شما نیاز به ۳ مورد اساسی دارید: هاست، دامنه و طراحی سایت. از بین این سه مورد هاست و دامنه هزین زیادی برای شما نخواهند داشت و باید آنها را به صورت سالانه خریداری و تمدید كنید. از طرفی عمده هزینه ای كه پرداخت می كنید، هزینه طراحی سایت است. شما با یك دفعه پرداخت این هزینه تا سالهای سال خیالتان راحت است و تنها در صورتی طراحی مجدد انجام می دهید كه مطمئن باشید كه برای شما سود بیشتری به همراه خواهد داشت.
دسترسی شبانه روزی به وب سایت
به زبان ساده می توان اظهار داشت كه یك وب سایت یك فروشگاه یا یك شركت شبانه روزی است كه مشتری ها و بازگشت كنندگان به صورت ۲۴ ساعته می توانند به آن بازگشت و از خدمات و محصولات آن دیدن كنند و در صورتیكه مورد قبولشان واقع شد از آنها استفاده كنند. پس با استفاده از وب سایت شما به صورت شبانه روزی درب مغازه خودرا به روی مشتری ها باز گذاشته اید.
این دلیلهای قسمتی از صدها دلیلی هستند كه داشتن یك وب سایت را برای شما الزامی می كنند. البته باید توجه داشته باشید كه وب سایت شما باید مطابق با استانداردهای موجود باشد تا بتواند با سایر وب سایت هایی كه در بازار كار شما فعالیت دارند رقابت كند. طراحی گرافیكی قوی، كدنویسی بدون مشكل، محتوای مناسب و طراحی مشتری محور استانداردهای ساده ای هستند كه باید در طراحی سایت رعایت شود تا شما نتیجه خوبی بگیرید.
همچنین شما باید اصول سئو سایت را رعایت كنید تا به این صورت بتوانید به مرور زمان جایگاه خودرا در صفحه اول نتایج گوگل باز كنید. روند طراحی وب سایت و سئو این روزها مواردی نیستند كه خود شما بعنوان صاحب كسب و كار بتوانید انجام دهید و انتظار داشته باشید كه نتیجه خوبی هم بگیرید؛ بنا بر این بهترین كار این است كه كارهای وب سایت را به یك گروه متخصص كه با تحقیق و مشاهده نمونه كارهای آن گروه انتخاب كردید، بسپارید و انرژی خودتان را در قسمت های دیگر مصرف كنید تا روند پیشرفت بهتری داشته باشید.
در نهایت از تیم پونه مدیا تشكر می نماییم و امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4312
1398/02/11
13:59:10
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش