بهترین زمان خرید بلیط هواپیما

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما میزان سنج: هر فردی كه اهل خرید باشد، می داند برای خرید هر چیزی یك زمان مناسبی وجود تا بتوان كالا مورد نظر را با قیمت مناسب تر خریداری كرد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، یكی از این خریدهایی كه انجام آنها در زمان درست موجب سود می شود، خرید بلیط هواپیما است.
زمان های هستند كه ما می توانیم بلیط هواپیما خودرا با قیمت ارزان تر پیدا نماییم و در خیلی از اوقات این اتفاق افتاده است كه قیمت بلیط هواپیما بسیار فراتر از قیمت اصلی آن در زمان های دیگر بوده است. برای مثال در هنگام تعطیلات می دانیم كه قیمت بلیط های هواپیما در بیشترین حد ممكن به فروش می رسند.
قیمت بلیط ها در ابتدا با قیمتی بالا عرضه می شود البته نه گران قیمت تر از حالت استاندارد، و در بیشتر مواقع برای تكمیل ظرفیت هواپیما قیمت ها پایین می آید و می توان بلیط ها را با قیمت های مناسب تری خریداری كرد. البته موكول كردن خرید بلیط هواپیما به لحظات آخر برای سفر كار درستی نمی باشد؛ چونكه بلیط های زمان های خاص با نزدیك شدن به تاریخ گاهی گران تر از قیمت اولیه به فروش می رسند.
اما از جهت دیگر خرید بلیط بسیار زود هنگام نیز كار مناسبی نخواهد بود و برای شما صرفه اقتصادی ای به همراه نخواهد داشت. البته این مسئله خرید مدتی بعد از زمان ارائه بلیط ها مربوط به روزهای معمولی می باشد و در صورتیكه در زمان تعطیلات و مناسبت های مهمی مبادرت به خرید بلیط كرده اید، بهتر است هر چه زودتر به خرید بلیط خود اقدام كنید تا با مشكلی برای خرید بلیط خود مواجه نشوید.

یك نكته ی مهم دیگر در ارتباط با زمان خرید بلیط هواپیما انتخاب روز مناسب برای خرید آن می باشد، اگر این امكان وجود دارد خرید بلیط خودرا به اواسط هفته موكول كنید مانند روزهای دوشنبه و سه شنبه بسیار عالی می باشد. طبق آمارهای به دست آمده خرید بلیط در میان روزهای چهارشنبه تا شنبه خیلی مناسب نمی باشد و این زمان ها برای خرید بلیط هواپیما در جز روزهای گران قیمت بلیط های هواپیماها محسوب می شوند.
نكته ی بعدی قابل توجه برای خرید بلیط هواپیما انتخاب بلیط های مخصوص با بامداد است، در صورت امكان بلیط های ساعت های بامداد را انتخاب كنید؛ خرید بلیط های ساعت های بامداد مزایای مختلفی دارد. مهم ترین نكته در مورد بلیط های ساعت های بامداد قیمت پایین این بلیط ها نسبت به دیگر ساعات روز است.
بلیط های بامداد متقاضیان كمتری دارد بنا بر این از قیمت نسبتاً بهتری برخوردار می باشد. دیگر نكته های مثبت سفر در ساعات بامداد این است كه طبق آمار این پروازها تأخیر كمتری در رسیدن به مقصد نسبت به بقیه پروازها دارند و به سبب خلوت بودن فرودگاه ها در زمان پروازهای بامداد تحویل بار و گذر گیت و دیگر كارهای كه درون فرودگاه ها معمولاً بسیارزمان می برد زودتر تمام می شود و همین طور در صورتیكه شما از پرواز جا بمانید و به هر دلیلی پرواز را از دست بدهید می توانید دیگر بلیط های آن روز را بگیرید و مجبور نیستید سفر خودرا به مدت یك روز یا مدت بیشتری عقب بیندازید.
نكته اخر برای تهیه بلیط مناسب با قیمت بهتر این است كه خرید خودرا از سایتی معتبر انجام دهید تا مطمئن شوید كه بلیط خودرا با بهترین قیمت و از بهترین ایرلاین ها خریداری نموده اید. این مسئله كه راه نیز قسمتی از سفر می باشد بسیار اهمیت بسیاری دارد چونكه اگر شما در هواپیما راحت نباشید و یا به مشكلات دیگری بر بخورید می تواند به راحتی قسمتی از سفر شما را خراب كند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
4315
1398/02/30
15:06:18
تگهای خبر: استاندارد , امداد , خرید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش