هشدار بانك پاسارگاد به مشتریان

برای دریافت رمز دوم پویا، اطلاعات كارت خودرا به دیگران ندهید

برای دریافت رمز دوم پویا، اطلاعات كارت خودرا به دیگران ندهید میزان سنج: جهت فعالسازی و دریافت رمز یكبار مصرف (پویا) از در اختیار قرار دادن اطلاعات كارت نقدی خود به دیگران جدا خودداری كنید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر و به نقل از بانك پاسارگاد، اخیراً افراد سودجو ضمن تماس با مشتریان از طرف بانك ها و به بهانه فعالسازی و دریافت رمز یكبار مصرف اطلاعات كارت نقدی آنها را ستاندن و بدین وسیله مبادرت به سو استفاده و برداشت از كارت های نقدی می كنند.
بدینوسیله به اطلاع هم میهنان گرامی می رساند؛ تنها روش فعال سازی رمز پویای كارت های نقدی بانك پاسارگاد، موبایل بانك (همراه بانك) و بانكداری مجازی این بانك است و برای این منظور هیچ گاه از شعبه های بانك پاسارگاد با مشتریان تماس حاصل نمی گردد.
گفتنی است به منظور كاهش مخاطرات در رابطه با استفاده از رمز دوم كارت های بانكی، افزایش امنیت و جلوگیری از سو استفاده سودجویان، امكان فعال سازی و دریافت رمز دوم كارت به صورت رمز پویا و یكبار مصرف، با سهولت و بدون نیاز به نصب اپلیكیشن های جدید، بوسیله سامانه های بانكداری الكترونیك بانك پاسارگاد فراهم گشته است.

بر این اساس، مشتریان می توانند بوسیله سامانه بانكداری مجازی و یا سامانه موبایل بانك (همراه بانك) نسبت به فعال سازی رمز پویا و جهت دریافت رمز دوم پویا صرفاً بوسیله سامانه موبایل بانك (همراه بانك) اقدام نمایند. بدین سان كه در سامانه بانكداری مجازی بوسیله گزینه «مدیریت نوع رمز دوم» در بخش «كارت های من» و در سامانه همراه بانك بوسیله گزینه فعال / غیرفعال سازی رمز یك بار مصرف كارت در بخش «عملیات كارت» امكان فعال سازی این نوع رمز وجود دارد.
پس از فعال سازی رمز دوم یك بار مصرف، مشتری می تواند در زمان خرید كالا و خدمات روی درگاه های پرداخت، با بازگشت به موبایل بانك (همراه بانك)، قسمت سایر، عملیات كارت را انتخاب نموده و وارد این بخش شود. سپس با بازگشت به قسمت سایر، گزینه رمز یك بار مصرف كارت را انتخاب و یكی از كارت هایی كه قبل از این رمز یك بار مصرف برای آن فعال شده را انتخاب نماید. بعد از آن رمز یك بار مصرف به مشتری نمایش داده می شود.
مركز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره ۸۲۸۹۰ آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان است.


منبع:

5.0 / 5
4533
1398/03/09
14:41:06
تگهای خبر: بانك , خدمات , خرید , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش