سیاست پالایشگاه ستاره در صادرات فرآورده های نفتی

سیاست پالایشگاه ستاره در صادرات فرآورده های نفتی به گزارش میزان سنج مدیرعامل پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس ضمن تشریح سیاست پالایشگاه ستاره خلیج فارس برای صادرات فرآورده های نفتی، در مورد تولید سوخت جت در این پالایشگاه توضیح داد.محمدعلی دادور در گفت وگو با ایسنا، درباره سیاست صادرات فرآورده های نفتی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، اظهار نمود: سیاست صادرات فرآورده های نفتی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس با وزارت نفت می باشد. هم اكنون یك محموله كوچك نفت های ترش صادر می شود، فرآورده های دیگری كه در پالایشگاه ستاره تولید می گردد در داخل كشور مورد استفاده قرار می گیرد و فرآورده هایی است كه ردیف بودجه ای كشور است و باید به دولت تحویل دهیم.

وی در مورد تولید سوخت جت در پالایشگاه ستاره خلیج فارس، توضیح داد: تا ماه آینده دستگاه تصفیه هیدروژنی نفت سفید برای تولید سوخت جت آماده می گردد.

مدیرعامل پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس با تاكید بر این كه سوخت جت در پالایشگاه های دیگر تولید می شود، اظهار داشت: هم می توانیم نفت سفید را با گازوئیل تركیب نماییم و هم می توانیم بعنوان سوخت جت به دولت تحویل دهیم. با عنایت به كیفیت میعانات گازی، تولید نفت سفید كمتر و تولید بنزین بیشتر است. هم اكنون نفت سفید با گازوئیل تركیب و بعنوان فرآورده گازوئیل فروخته می گردد.

 

5.0 / 5
4964
1396/10/15
22:23:27
تگهای خبر: تولید , دولت , صادرات , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش