دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان گات

دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان گات میزان سنج: IELTS برگرفته از واژه International English Language Testing System به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، دوره های IELTS ازمهم ترین دوره های آموزشی جهت ادامه تحصیل در تمامی كشورهای انگلیسی زبان است.
IELTS آزمونی بریتانیایی است كه از این نظر برابر با آزمون TOEFL كه آزمونی آمریكایی است قرار می گیرد. برای آمادگی در این امتحان می بایست یك آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی كه دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آن تشكیل می شود، را انتخاب كنید.
آموزشگاه زبان گات، یكی از بهترین موسسه آموزش زبان های خارجی، مجری برگزاری كلاس های آمادگی آزمون آیلتس است كه با عنایت به روش های تدریس، منابع آموزشی استاندارد و اساتید حرفه ای، شما را در رسیدن به هدفتان كمك می نماید. كلاس آیلتس به صورت فشرده، خصوصی و ترمیك برگزار می گردند كه با عنایت به هدف و مدت زمانی كه در دست دارید می توانید یكی را به دلخواه انتخاب كنید.
دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان گات
برای اینكه بتوانید در آزمون آیلتس نمره قبولی را كسب كنید ابتدا باید در ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی (خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری) اطلاعات كاملی داشته باشید و به سطح مورد نیاز رسیده باشید.
پس از تعیین سطح توسط سوپروایزر مركز زبان گات و تایید ایشان در مورد دانش شما جهت شركت در كلاس دوره های آمادگی آزمون آیلتس، حال با عنایت به سطح شما و نمره ی مورد نظرتان تعداد جلسات متغیر است. آن دسته از افرادی كه آمادگی بهتری دارند نسبت به كسانی كه نیاز به آموزش بیشتری دارند تعداد جلسات كمتری را برای آمادگی در آزمون آیلتس نیاز دارند.
موسسه زبان گات به سبب بیشترین میزان قبولی در آزمون آیلتس در سال ۹۷ بعنوان بهترین آموزشگاه زبان برای یادگیری آیلتس برگزیده شد.
انواع آزمون آیلتس
انواع آزمون: آزمون آیلتس آكادمیك و آزمون آیلتس جنرال
مهارت های آزمون: چهار مهارت Reading خواندن، Listening شنیداری، Writing نوشتن و Speaking گفتاری
طول مدت آیلتس: ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه
نمره بندی آیلتس: ۰ تا ۹ – فاصله های نمرات ۰.۵ نمره است.
وب سایت رسمی آیلتس: IELTS.org
هزینه: وابسته به هر كشور امكان دارد متغییر باشد.
لازم به ذكر است كه نمره قبولی در آزمون آیلتس بستگی به كشوری كه به آن مهاجرت می كنید، شركتی كه قصد كار كردن در آنرا دارید و یا دانشگاهی كه می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد. هر كدام از این موارد ذكر شده قوانین خاص خودرا دارند و هر یك نمره ای را برای ارزیابی و تایید شما قبول دارند.
آیلتس آكادمیك: همانطور كه از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام كسانی كه به صورتی قصد تحصیل و یا شركت در فعالیت های آكادمیك (استادیاری، فرصت های پژوهشی و …) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب كنند.
آیلتس جنرال: هدف هایی مانند كار، فرصت های شغلی، مهاجرتی و سرمایه گذاری در كشور های انگلیسی زبان نیاز به این نوع از آیلتس دارد. نكته قابل توجه اینكه اگر كشور مورد نظر شما انگلیس است حتما پیش از هر كاری با مشاورین آموزشگاه زبان گات برای تعیین نوع آیلتس خود مشورت كنید. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
4682
1398/04/09
01:24:17
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش