دیدار مدیرعامل بیمه كوثر با ذی نفعان و بازنشستگان استان لرستان

دیدار مدیرعامل بیمه كوثر با ذی نفعان و بازنشستگان استان لرستان به گزارش میزان سنج مدیرعامل بیمه كوثر با ذی نفعان و بازنشستگان استان لرستان دیدار و به مشكلات آنان رسیدگی كرد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر و به نقل از بیمه كوثر، مدیرعامل شركت در نشست مشتركی كه با بیمه گذاران عمده در استان لرستان داشت، خاطرنشان كرد: تابحال حدود ۱۲۰ میلیارد ریال به ۹هزار و۶۰۰ نفر از بیمه شدگان در مناطق سیل زده پرداخت شده است كه از این مبلغ ۵۰ میلیارد ریال آن به حساب ۳هزار و۲۹۱ نفر از حادثه دیدگان استان لرستان واریز شد.
مجید مشعلچی فیروزآبادی اظهار داشت: با داشتن بانك اطلاعات جامع از بیمه شدگان و رجوع كارشناسان به مكان های خسارت دیده مشكلی در پرداخت خسارت به حادثه دیدگان وجود نداشت.
وی وحدت رویه و تعامل میان مدیران و كارشناسان ستاد، سرپرستی ها و شعب و هم نمایندگان برتر استان ها را یكی از عوامل رضایت ذی نفعان برشمرد و تصریح كرد: با بهره مندی از ظرفیت شركت های ارزیاب خسارت در سراسر كشور فرآیند پرداخت خسارت به بیمه شدگان تسریع یافت.
بیمه گذاران عمده این استان با اظهار این امر كه بیمه كوثر تنها شركتی بود كه برای پرداخت خسارت هیچ مشكلی نداشت، در این جلسه از همكاری مسئولان و هم مدیریت بیمه های آتش سوزی شركت برای موافقت با افزایش تعهدات در قرارداد جدید تشكر و قدردانی كردند.
گفتنی است، مدیرعامل بیمه كوثر به منظور گره گشایی از مشكلات ذی نفعان و برقراری ارتباط موثر با بیمه گذاران و بیمه شدگان با آنان دیدار نمود و در این ملاقات حادثه دیدگان خدمت رسانی سریع و بموقع و هم پرداخت خسارت ها در كوتاه ترین زمان ممكن را باعث افزایش اعتماد آنان به مسئولان شركت بیان نمودند. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4262
1398/04/10
20:13:46
تگهای خبر: بانك , بیمه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش