قیمت طلا، سكه و ارز در روز شنبه

قیمت طلا، سكه و ارز در روز شنبه میزان سنج: بازار طلا و ارز اولین روز هفته را با ثبات نسبی نسبت به هفته گذشته شروع كردند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، قیمت سكه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به چهار میلیون و ۶۵۵ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۳۶ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.
امروز سكه طرح قدیم با قیمتی معادل چهار میلیون و ۴۲۰ هزار تومان داد و ستد می شود. این در شرایطی است كه قیمت نیم سكه دو میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، ربع سكه یك میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و سكه گرمی ۹۹۰ هزار تومان است.
همین طور در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلای جهانی به ۱۳۹۹ دلار رسیده است.
دلار چند؟
نرخ انواع ارز در بانك ها نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشته اما دلار و یورو در صرافی های مجاز بانك مركزی ۱۵۰ تومان افزایش قیمت را تجربه كرده است.
به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، بانك ها امروز (۱۵ تیر) قیمت دلار را نسبت به هفته گذشته اندكی افزایش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در بانك ها كه روز پنج شنبه هفته گذشته ۱۲ هزار و ۴۰۸ تومان بود، امروز ۱۲ هزار و ۴۷۹ تومان خریداری شد.
همین طور شعب ارزی بانك ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۱۳ تومان می خرند كه قیمت این ارز نیز اندكی كاهش داشته است.
هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانك ها به قیمت ۱۵ هزار و ۶۴۹ تومان خریداری می شود.
نرخ ارز مسافرتی
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ بطوریكه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۴ هزار و ۷۱۷ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۵ هزار تومان می رسد.
نرخ ارز در صرافی های بانكی
اما صرافی های مجاز بانك مركزی قیمت دلار را نسبت به پنج شنبه گذشته ۱۵۰ تومان افزایش دادند؛ بطوریكه قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان است.
این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان می فروشند كه نسبت به هفته گذشته ۱۵۰ تومان افزایش یافته است.
منبع:

5.0 / 5
4269
1398/04/15
18:51:55
تگهای خبر: بازار , بانك , خرید , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش