كمترین دغدغه تامین رول در سال ۹۸ را داریم

كمترین دغدغه تامین رول در سال ۹۸ را داریم میزان سنج: ایران كیش كمترین دغدغه احتمالی را پیرامون تامین رول در سال 98 خواهد داشت.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، علی كیانی مدیر امور پشتیبانی ایران كیش با بیان این مطلب اضافه كرد: در اواخر سال ۹۷ كه از نظر بازارجهانی قیمت كاغذ گرفتار تلاطم و نرخ ارز گرفتار نوسانات غیر متعارف و غیر قابل پیش بینی شد، خیلی از پی اس پی ها در این زمینه گرفتار نگرانی شدند، دستگاه پوز و پایانه فروشگاهی باید رول داشته باشد تا بتواند كار كند و ارائه خدمت به جامعه گسترده پذیرندگان ارجمند ایران كیش، بدون داشتن رول رسید، شدنی نخواهد بود.
وی اضافه كرد: در اواخر سال ۹۷با پیش بینی و تحلیل بازارو علم به اینكه نوسانات احتمالی به وجود خواهد آمد، مناقصه ای برگزار كرده و با جلب همكاری دوشركت بسیار معتبر دراین صنعت نیاز رول سالانه سال ۹۸، بطور كامل خریداری شده و در قالب قراردادهای منعقده و طبق برنامه، در مقاطع زمانی مختلف از آن بهره خواهیم برد.
كیانی اضافه كرد: برای آنكه در سال های آتی نیز به اشكال برنخوریم، از یك شركت دیگر گروه هلدینگ IT كه از شركت های توانمند است دعوت به همكاری كردیم كه انشالله بتوانیم از پتانسیل و توانایی آنها هم در خارج از كشور استفاده نمائیم. به لطف خدا و با عنایت به برنامه و پیش بینی میزان رولی كه نیازخواهیم داشت و همین طور اقدامات اصلاحی كه همكارانمان در IT درباب تعدیل و كوچك سازی طول رسیدها و از همه مهم تر مدیریت مصرف و توجه كامل به اصل صرفه جویی داریم، پیش بینی می نماییم كه انشالله به مشكلی درزمینه رول بر نخوریم. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4265
1398/05/13
19:59:03
تگهای خبر: بازار , خرید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش