مدیرعامل سایپا در پیامی به مناسبت روز صنعت دفاعی خبر داد

آمادگی سایپا برای تولیدمشترك قطعات پیشرفته خودرو با همكاری وزارع

آمادگی سایپا برای تولیدمشترك قطعات پیشرفته خودرو با همكاری وزارع به گزارش میزان سنج مدیرعامل سایپا در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز صنعت دفاعی، ضمن تبریك این روز به جهادگران صنعت دفاع، از آمادگی این گروه برای تولید مشترك قطعات پیشرفته خودرو با همكاری وزارت دفاع اطلاع داد.


به گزارش میزان سنج به نقل از مهر به نقل از سایپا، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز صنعت دفاعی، ضمن تبریك این روز به جهادگران صنعت دفاع، از آمادگی این گروه برای تولید مشترك قطعات پیشرفته خودرو با همكاری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خبرداد. متن پیام سیدجواد سلیمانی به شرح زیر است: صنایع دفاعی كشور با پشتوانه تجربیات هشت سال دفاع مقدس و تكیه بر ظرفیت ها و استعدادهای داخلی توانسته به دانش تولید تجهیزات و امكانات پیشرفته دفاعی و نظامی برسد و نیازهای كشور را در عرصه دفاعی برآورده سازد.

طراحی و ساخت پیشترفته ترین تجهیزات و ابزارهای دفاعی كه هم اكنون در بخش های مختلف نیروهای مسلح مورد استفاده قرار گرفته و كشور را از بسیاری وابستگی ها در این حوزه رها ساخته، نمود بارز وجود توانمندی های بالا در عرصه صنعت دفاعی است.

گروه خودروسازی سایپا هم بعنوان یكی از تولیدكنندگان بزرگ خودرو در كشور ضمن تلاش جهت استفاده از این ظرفیت ها و قابلیت های داخلی، به دنبال كاهش وابستگی خود به خارج از مرزهاست و می خواهد در جهت تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت محترم و وزارت صنعت، معدن و تجارت، شعار رونق تولید را با تاكید بر استعدادها و توانمندی های موجود در كشور رقم بزند.

اینجانب ضمن تبریك به مناسبت فرارسیدن روز صنعت دفاعی به همه فعالان و كاركنان این عرصه بخصوص در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان صنایع دفاع كشور، آمادگی گروه سایپا را برای تسریع در همكاریهای مشترك جهت طراحی و ساخت قطعات پیشرفته خودرویی و سایر نیازهای صنعت خودرو كشور اعلام می كنم تا با تاكید بر همین ظرفیت های موجود در كشور، در جهت پیاده سازی دستورالعمل اقتصاد مقاومتی، رونق تولید ملی را محقق سازیم.


منبع:

5.0 / 5
4433
1398/06/02
13:40:09
تگهای خبر: ابزار , تجارت , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش