انواع مختلف ترازو را بشناسید

انواع مختلف ترازو را بشناسید میزان سنج: اگر می خواهید با انواع مختلف ترازو آشنا شوید این مطلب را بخوانید.


انواع ترازو در دیجی اسكال در گروه های متفاوت ترازوی صنعتی ، ترازوی فروشگاهی ، ترازوی خانگی و ترازوی آزمایشگاهی ارائه شده و توضیحات در مورد ترازو ها برای راهنمایی بهتر مشتریان گرد آوری گشته تا با توجه به انواع ترازوی دیجیتال بهترین انتخاب را داشته باشند .
 
خرید ترازو به دلیل تنوع محصولی ترازو و تفاوت های زیادی كه در نوع مصرف ترازو وجود دارد ، پیچیده می باشد و توصیه می شود قبل از اقدام به خرید ترازوی دیجیتال حتما از مشاورین دیجی اسكال مشاوره دریافت نمایید تا انتخاب درستی داشته و بر اساس نیاز كار خرید نمایید .
 
انواع ترازو شامل توضیحات زیر می گردد :
 
ترازوی فروشگاهی : در فروشگاه ها از ترازوی دیجیتالی استفاده می گردد كه مطابق با نیاز فروشگاه باید دارای فابلیت هایی باشد ، ترازو فروشگاهی دارای 
 
ترازوی صنعتی : گروهی از ترازو می باشند كه دارای بدنه ی مقاوم با كاربری متفاوت هستند كه از جمله ی این ترازو ها می توان به ترازوی قطعه شمار اشاره كرد كه دارای امكان شمارش قطعات بوده و در حین توزین ، تعداد قطعات را نیز شمارش می نماید .
 
ترازوی خانگی : گروهی از ترازوی دیجیتال می باشد كه به شكل كاسه ای حالت معمولا تولید می گردد و برای استفاده در آشپزخانه ی منازل مورد استفاده قرار می گیرد از این رو به ترازو خانگی معروف می باشد .
 
ترازوی زیر پایی : گروهی از ترازو دیجیتال است كه به شكل بدون عملك بوده و نمایشگر ترازو بر روی بدنه در حال نمایش است و روی نمایشگر با جنس بدنه ی ترازوی دیجیتال پوشیده شده است .
 
ترازوی فروشگاهی : گروهی پر فروش از ترازوی دیجیتال است كه در فروشگاه ها مورد استفاده می گردد كه تمركز اكثر تولید كننده گان به دلیل حجم بالایی از فروش بر روی این ترازو قرار گرفته است ، ترازوی فروشگاهی دارای تنوع بالایی است كه پیشرفته ترین این ترازو ها ، ترازوی لیبل پرینتر است كه همراه با تولید باركد واقعی امكان هماهنگ شدن با صندوق فروشگاهی را آسان نموده است .
 
ترازوی آزمایشگاهی : گروهی از ترازو های صنعتی است كه دارای دقت بسیار بالا و قدرت توزین مواد بسیار ریز گرمی را دارد ، ترازو آزمایشگاهی به صورت رایج دارای محفظه ی توزین است كه تاثیر و دخالت هوای محیط ترازو را كاهش می دهد .
 
انواع ترازو در دیجی اسكال با ثبت قیمت ترازو جهت ایجاد فضای مقایسه برای انتخابی بهتر فراهم می باشد قبل از خرید ترازو با مشاورین دیجی اسكال مشاوره كنید تا با استفاده از تجربه ی كارشناسان انتخاب صحیحی داشته باشد .
3.6 / 5
17227
1396/04/12
19:22:18
این مطلب را می پسندید؟
(10)
(4)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش