بامن قبض تان را سریع تر پرداخت كنید

بامن قبض تان را سریع تر پرداخت كنید به گزارش میزان سنج روش های مختلفی برای پرداخت قبض وجود دارد. یكی از این روش ها، پرداخت قبض از راه سامانه بامَن ۲۴ است. سامانه بامَن ۲۴ جامع ترین سامانه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی در كشور است.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، در گذشته برای پرداخت قبض به بانك ها رجوع می كردیم و باید در صف طولانی بانك ها انتظار می كشیدیم. هم اكنون با پیشرفت تكنولوژی و گسترش ارتباطات، دیگر نیازی به ماندن در صف های طولانی نیست. سامانه بامَن ۲۴ روشی مطمئن برای پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی است.
هریك از ما به دنبال روشی امن برای پرداخت قبض هستیم، در سامانه بامَن ۲۴ می توانید با چند كلیك، پرداخت قبض برق، آب، گاز، تلفن ثابت و … خویش را انجام دهید و یك پرداخت راحت را تجربه كنید. به راحتی می توانید با یكی از درگاه های پرداخت بانكی، مبلغ قبض را با هركارت بانكی عضو شتاب پرداخت كنید.
با ورود به سامانه بامَن ۲۴ گزینه های پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی را مشاهده می كنید كه در ادامه با جزئیات گزینه پرداخت قبض آشنا می شوید.

پرداخت قبض خویش را چگونه انجام دهیم؟
برای پرداخت قبض باید شناسه قبض و شناسه پرداخت را حتما داشته باشید. سپس با یكی از روش های زیر قبض خویش را پرداخت كنید.
* رفتن به دفاتر پیشخوان: دفاتر پیشخوان، یكی از روش های پرداخت قبض به صورت حضوری است. شما باید به دفاتر پیشخوان مراجعه نموده و برای پرداخت قبض خود اقدام كنید. لازم به ذكر است دفاتر پیشخوان هزینه ای برای این كار دریافت می كنند.
* پرداخت از راه دستگاه POS فروشگاه ها: امروزه در اغلب فروشگاه ها دستگاه POS یافت می شود. شما می توانید از راه دستگاه POS پرداخت قبض خویش را انجام دهید.
* پرداخت از راه همراه بانك: با استفاده از اپلیكیشن های بانكی، پرداخت قبض شما آنلاین انجام می شود.
* پرداخت از راه تلفن: به جهت اینكه باید شناسه پرداخت، شناسه قبض و شماره كارت را یكی یكی با تلفن وارد كرد، سختی خودش را دارد. به همین خاطر از آن استقبال زیادی نشد.
* پرداخت از راه دستگاه های خودپرداز: یكی دیگر از روش های پرداخت قبض، رفتن به دستگاه های خودپرداز است. با وارد كردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، قبض خویش را پرداخت كنید.
* پرداخت از راه سایت های اینترنتی: یكی از بهترین روش های پرداخت قبض، پرداخت قبض از راه سایت های اینترنتی است. برای پرداخت قبض با سایت های اینترنتی علاوه بر داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت، به یاد داشتن شماره كارت، رمز دوم، cvv۲ و تاریخ انقضاء لازم است.

بهترین روش پرداخت قبض كدام است؟
پیشنهاد ما برای بهترین روش پرداخت قبض، سامانه بامَن ۲۴ است. این سامانه خدمات پرداخت قبض، خرید شارژو بسته اینترنتی را عرضه می دهد.
با ورود به سامانه بامَن ۲۴ گزینه «پرداخت قبض» را انتخاب كنید. سپس نوع قبض خویش را مشخص كنید. برای پرداخت قبض همراه اول، ایرانسل و تلفن ثابت، شماره تلفن خویش را وارد كنید، سپس اطلاعات لازم را در درگاه اینترنتی بانكی وارد كنید.
برای پرداخت قبض خدماتی، گزینه های برق، آب و گاز پیش روی شماست. با انتخاب گزینه مورد نظر و وارد كردن شناسه پرداخت و شناسه قبض، مبلغ قبض را می توانید مشاهده كنید. سپس اطلاعات مورد نیاز را در درگاه اینترنتی وارد كرده و پرداخت قبض را انجام دهید.
بامَن ۲۴ سامانه ای جامع و سریع است كه شما با خیالی آسوده و به آسانی می توانید پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنتی را انجام دهید و با نخستین پرداخت قبض خود، از مشتریان همیشگی ما شوید. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4289
1398/06/19
11:55:53
تگهای خبر: بانك , تكنولوژی , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش