وزیر صنعت، معدن و تجارت:

تولید موتور ملی سه سیلندر

تولید موتور ملی سه سیلندر به گزارش میزان سنج وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: برجام همه كاری در صنعت ایران كرد به گونه ای كه موتور ملی سه سیلندر كه امروز رونمایی گردید یكی از محصولات برجام می باشد.


محمدرضا نعمت زاده در مراسم رونمایی از خانواده موتور ملی سه سیلندر، اظهار كرد: امروز به لطف برجام هیچ مانعی برای همكاری در زمینه ی انتقال تكنولوژی با شركت های معتبر خارجی نداریم.
وی با بیان این كه ارتباطات بانكی یكی بعد از دیگری در حال برقراری است، خاطر نشان كرد: علاوه بر آن در بخش صنعت و همكاری های علمی با شركت های خارجی نیز هیچ محدودیتی نداریم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: بنابراین باید از این فرصت استفاده كرده و در صنایع كشور به بحث نوآوری و تحقیق و توسعه بیشتر توجه شود.
نعمت زاده با بیان این كه قطعات موتور ملی سه سیلندر باید هرچه زودتر داخلی سازی شود، تصریح كرد: قطعه سازان باید نسبت به دستیابی به دانش فنی تولید این قطعات در داخل اقدام كنند.
وی ادامه داد: در صنعت باید از تجارب شركت های خارجی استفاده كرد، زیرا امروزه تحولات در صنایع در سطح جهان بسیار سریع و دانش محور است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت، خاطر نشان كرد: از خودروسازان كه حدود ۱۵ درصد بخش صنعت كشور را به خود اختصاص داده اند می خواهیم كه نسبت به انتقال دانش و فناوری روز اقدام كنند.

 

5.0 / 5
6152
1396/05/01
17:39:40
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش