برآورد انعقاد قراردادهای همكاری با حجم ۲۰۰ میلیارد در رویداد پهپاد

برآورد انعقاد قراردادهای همكاری با حجم ۲۰۰ میلیارد در رویداد پهپاد به گزارش میزان سنج دبیركارگروه پهپادهای غیرنظامی كشور و دبیر برگزاری رویداد عرضه فناوری های كشور در حوزه فناوری های در رابطه با پهپادها اظهار داشت: بر مبنای پیشبینی های صورت گرفته در این رویداد ۲۰۰ میلیارد تومان قرارداد همكاری امضا می شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا حامد سعیدی در حاشیه رویداد فناورانه صنایع، شركت ها و استارتاپ های محصولات و خدمات پهپاد در جمع خبرنكاران اظهار نمود: در این نمایشگاه بیشتر از ۵۰ شركت و موسسه فناوری های تولیدی خویش را ارائه كردند.
وی با اشاره به اینكه بعضی از این فناوران در عرصه تولید، طراحی و عرضه خدمات فعالیت می نمایند، افزود: محصولات جدیدی در این نمایشگاه عرضه شدند كه از این تعداد پنج محصول به مرحله رونمایی رسیدند.
سعیدی،، هپادهای دو زیست، سه زیست، پرنده های تركیبی هواپیما و مولتی روتور و پرنده های هیبریدی را همچون محصولات جدید عرضه شده در این رویداد ذكر كرد.
وی با اشاره به تعاملات ارزشمند میان عرضه كنندگان فناوری و متقاضیان در این رویداد، تصریح كرد: پیشبینی می شود كه حدود صد میلیارد تومانی برای پهپادهای كشاورزی و سنجشی قرارداد همكاری منعقد شود.
دبیركارگروه پهپادهای غیرنظامی كشور افزود: علاوه بر آن ۵۰ میلیارد تومان در حوزه خدمات بازاری، سمپاشی و نقشه برداری و حدود ۵۰ میلیارد تومان در زمینه خدمات مربوط به زنجیره تامین قرارداد منعقد شود.
وی تصریح كرد: در مجموع در این رویداد حدود ۲۰۰ میلیارد تومان فعالیت احصا شده است.
سعیدی با تاكید بر لزوم سرعت توسعه پهپادها در كشور اظهار داشت: هم اكنون علاوه بر عرضه نیاز، تولیدكننده و سرمایه گذار هم وجود دارد؛ ازاین رو به جای فرایند پنج ساله درصدد هستیم با چنین رویدادهایی در زمان كوتاه تری به مرحله تجاری سازی برسیم.5.0 / 5
4328
1398/06/28
12:39:26
تگهای خبر: بازار , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش