شرایط پذیرش دوره MBA و DBA در دانشكده مدیریت دانشگاه تهران

شرایط پذیرش دوره MBA و DBA در دانشكده مدیریت دانشگاه تهران میزان سنج: شرایط پذیرش دوره MBA و DBA در دانشكده مدیریت دانشگاه تهران اعلام گردید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، امروزه در حال گذر از جامعه صنعتی و ورود به جامعه اطلاعاتی هستیم. بشر امروز، هزاره سوم را در حالی شروع كرد كه پیشرفت های اعجاب آور علمی و فنی وی را احاطه كرده است. فناوری اطلاعات بنیان های جامعه صنعتی را سست كرده تا ستون های جامعه اطلاعاتی را برپا كند. همان گونه كه گذر از عصر كشاورزی و ورود به عصر صنعت، چالش ها و مشكلاتی را برای بشر به وجود آورد گام نهادن به عصر اطلاعات نیز برای بشر چالش زا خواهد بود اما این دفعه بشر می بایست با چالش های عمیق تر و قدرتمندتر دست وپنجه نرم كند. عصر اطلاعات نیازمند سرعت، انعطاف پذیری، نوآوری و… است و سازمان های این دوره نیز باید بدین سوژه توجه نمایند.
ﺩﺭ ﺍﻳﻦ سازمان ها، ﻣﺮﺯﻫﺎﻱ ﺳﻨﺘی ﻋﺼﺮ ﺟﺪﻳﺪ ﺑﺎ سازمان های ﭘﻴﭽﻴﺪﻩ، ﭘﻮﻳﺎ ﻭ ﻣﺘﺤﻮﻝ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ. سازمان های اﻣﺮوزی و مدیران آنها در محیط های ﺑﺴﻴﺎر ﻣﺘﻐﻴﺮ و ﭘﻴﭽﻴﺪه داﺧﻠی و بین المللی ﺑﺎ چالش های عدیده ای ازجمله ﻓﺸﺎر ﺑﺮای ﺷﻔﺎﻓﻴﺖ و ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﻳی ﺑﻴﺸﺘﺮ، ﻣﻨﺎﺑﻊ ﻣﺎﻟی ﻣﺤﺪود و در ﺣﺎل اﺗﻤﺎم، اﻓﺰاﻳﺶ وﻇﺎﻳﻒ و فعالیت ها، ﺗﻐﻴﻴﺮات پرسرعت ﺗﻜﻨﻮﻟﻮژی و ﻫﺠﻮم راهكارهای ﻣﺪﻳﺮﻳﺘی ﻣﺘﻔﺎوت ﺑﺮای ﺑﻬﺒﻮد وﺿﻌﻴﺖ سازمان ها مواجه اند.
تنها عامل موفقیت سازمان در عصر اطلاعات كاركنان و مدیران آن هستند. از جانب دیگر چشم انداز سازمان بوسیله تصویرپردازی از آینده مطلوب درصدد است كه كاركنان و مدیران سازمان را در جهت تحقق آن بسیج نماید. بدین سبب مدیران این دوره نیازمند هوشمندی، تخصص و دید وسیع تری برای مقابله با چالش های فراروی خود خواهند بود. دوره های MBA و DBA در دانشكده مدیریت دانشگاه تهران برای پاسخ به این نیاز ایجادشده اند.
این دوره¬ها موجب ارتقاء و افزایش دانش مدیران می گردد و همین طور برای ایجاد و توسعه مهارت های لازم جهت فعالیت در دنیای رقابتی كسب وكار نیز بسیار ضروری می باشد. بااینكه دلیلهای برخی از متقاضیان شركت در دوره های MBA و DBA مادی و ناظر بر افزایش درآمد خود است، اما دلیلهای با اهمیت دیگری نیز در این خصوص وجود دارد كه از آن جمله می توان به بسط فرصت های شغلی، پیشبرد حرفه فعلی و گسترده نمودن شبكه های ارتباطی شخصی اشاره نمود.
بر این اساس، مركز آموزش های كاربردی دانشكده مدیریت دانشگاه تهران تلاش دارد با استفاده از اساتید مجرب و متخصص نسبت به گسترش فعالیت های بین رشته ای اقدام نموده و بوسیله كمك به توسعه دانش و مهارت های مدیریتی در میان فعالین حوزه كسب وكار، پیوند مناسبی بین دانش فنی و مهارت كسب وكار در كشور برقرار نماید. شایان ذكر است درانتها دوره از دانشكده مدیریت دانشگاه تهران، گواهینامه معتبر با قابلیت ترجمه رسمی و با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری اعطاء خواهد شد.
علاقه مندان می توانند جهت تعیین وقت مشاوره و كسب اطلاعات بیشتر به سایت fmut.ir مراجعه كرده و یا با تلفن های ۸۸۳۳۹۶۵۷ الی ۵۹ تماس حاصل فرمایند.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
3904
1398/07/02
21:05:44
تگهای خبر: توسعه , سازمان , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش