جزئیات همایش مهندسی ایمنی و مدیریت HSE اعلام گردید

جزئیات همایش مهندسی ایمنی و مدیریت HSE اعلام گردید میزان سنج: هشتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE با هدف ارتقای دانش مجامع علمی، دانشگاهی و صنعتی در شاخه های مختلف مهندسی ایمنی و مدیریت HSE اسفندماه امسال انجام می شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، مركز طراحی پروسه ایمنی و كاهش ضایعات دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارتقای دانش مجامع علمی، دانشگاهی و صنعتی در شاخه های مختلف مهندسی ایمنی و مدیریت HSE و به دنبال آن استمرار تبادل آرا و افكار صاحب نظران دانشگاهی و صنعتی، هشتمین همایش ملی مهندسی ایمنی و مدیریت HSE را روزهای ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می نماید.
معرفی و بحث بر روی مفاهیم پایه ایمنی و مدیریت HSE در صنایع، فراهم كردن بسترهای مناسب همكاری میان متخصصان و پژوهشگران دانشگاهی و كارشناسان HSE در صنعت، دعوت از متخصصان HSE در سطح ملی و بین المللی برای بحث و بررسی جدیدترین فناوری ها و روش های جاری ایمنی صنعتی و HSE، شناسایی موضوعات و عناوین پروژه های تحقیق و توسعه HSE در صنایع، تشویق مراكز دانشگاهی و صنعتی جهت ایجاد برنامه های مؤثر و كارآمد تحقیق و توسعه در زمینه های مختلف ایمنی و مدیریت HSE و شناسایی و بررسی توان بالقوه سیستم مدیریت HSE در حفاظت محیط زیست ملی و جهانی و دستیابی به اهداف توسعه پایدار تعریف شده برای صنایع مختلف و در سطح ملی و بین المللی از اهداف این همایش سه روزه است.
همین طور ایمنی و مدیریت ریسك، ایمنی و محیط زیست، ایمنی و سلامت شغلی، سیستم مدیریت HSE و فرهنگ ایمنی پنج محور این رویداد ملی است.
برمبنای اعلام دبیرخانه همایش، ارسال مقالات از دوم شهریورماه ۹۸ شروع شده و تا ۲۸ آذرماه ۹۸ ادامه دارد و آخرین مهلت ثبت نام در همایش كارگاه ها و نمایشگاه ۲۰ بهمن ماه امسال خواهد بود.
برمبنای اعلام وزارت علوم، علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت cpslconf.ir بازگشت كنند.
منبع:

5.0 / 5
4304
1398/07/09
22:55:32
تگهای خبر: توسعه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش