قیمت طلا، سكه و ارز در چهارشنبه ۱۰ مهر

سكه وارد كانال ۳ میلیون تومان شد

سكه وارد كانال ۳ میلیون تومان شد به گزارش میزان سنج امروز (چهارشنبه ۱۰ مهر) سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم وارد كانال سه میلیون تومانی شد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و پنج هزار تومان و قیمت هر عدد سكه تمام بهار آزادی طرح قدیم، سه میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است.
همینطور هر عدد نیم سكه به قیمت دو میلیون و ۴۰ هزار تومان، ربع سكه یك میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سكه یك گرمی به قیمت ۸۳۰ هزار تومان به فروش می رسد.
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۷ هزار و ۲۱۹ تومان و ارزش هر انس طلای جهانی ۱۴۸۸.۸۵ دلار است.

ارز ارزان تر شد
اما امروز با ادامه سیر نزولی قیمت ارز، نرخ فروش دلار در صرافی های مجاز بانك مركزی نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان كاهش پیدا كرد.
قیمت دلار امروز هم به روند كاهشی خود ادامه داد و بر همین مبنا بانك ها امروز (۱۰ مهرماه) هر دلار آمریكا را ۱۱ هزار و ۲۹۵ تومان و هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۴۷۵ تومان خریدند.
قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانك ها هم ۱۳ هزار و ۹۵۴ تومان بود.

ارز مسافرتی ۱۳ هزار تومان
قیمت ارز مسافرتی در بانك ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به صورتی كه قیمت فروش ارز مسافرتی در بانك ها ۱۲ هزار و ۶۸۴ تومان اعلام شده كه با احتساب كارمزد به حدود ۱۳ هزار تومان رسید.

نرخ ارز در صرافی های بانك
اما صرافی های مجاز بانك مركزی هم قیمت خرید دلار را ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت فروش آنرا ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام نمودند كه نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان كاهش داشت.
این صرافی ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان خریدند و ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان فروختند.5.0 / 5
4130
1398/07/10
22:58:56
تگهای خبر: بازار , بانك , خرید , دلار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش