حاجی دلیگانی: چرا قیمت هر قرص نان یكصد و پنجاه تومان افزایش پیدا كرده است؟

حاجی دلیگانی: چرا قیمت هر قرص نان یكصد و پنجاه تومان افزایش پیدا كرده است؟ به گزارش میزان سنج نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به اینكه چرا قیمت هر قرص نان یكصد و پنجاه تومان افزایش پیدا كرده است، اظهار نمود: چرا این افزایش قیمت یك دفعه انجام شد؟ این در شرایطی است كه ۷ سال است یارانه ها افزایش پیدا نكرده است.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر در تذكری به وزیر نیرو و وزیر كشور بیان كرد: این هرج و مرج است كه عده ای فنس های میان مرز دو استان را خراب كنند، چرا آرامش دو استان را به هم می ریزید؟ نكند منافع شما در ناامنی است؟
وی ادامه داد: صبر مردم اصفهان هم حدی دارد، وای به روزی كه مردم در مقابل شما بایستند، تمام مسئولیت این تشنج ها در این خصوص بر عهده شما است، چرا آرامش استان اصفهان را به هم می زنید؟
حاجی بیان كرد: چرا نسبت به افزایش قیمت نان بی تدبیری شد؟ چرا یك دفعه قیمت یك قرص نان ۱۵۰ تومان افزایش پیدا كرد؟ این در شرایطی است كه ۷ سال است یارانه ها افزایش پیدا نكرده است، دولت ۱۴۰ هزار میلیارد تومان بوسیله هدف مندی یارانه ها درآمد كسب می كند اما كمتر از یك سوم آنرا توزیع می نماید.
منبع:

5.0 / 5
4284
1398/07/14
23:26:52
تگهای خبر: دولت , قیمت , متر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش