فروش 20 میلیاردی نیمی از مالكیت یك اختراع در بازار دارایی های فكری

فروش 20 میلیاردی نیمی از مالكیت یك اختراع در بازار دارایی های فكری میزان سنج: اخیرا 50 درصد از مالكیت یك اختراع به ارزش 20 میلیارد ریال در بازار دارایی های فكری به فروش رسید.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، اخیرا اختراع یك موتور چهار سیلندر به همراه وضعیت دنده ها و چرخ دنده ها در بازار داریی فكری ارائه شد و ۵۰ درصد از مالكیت اختراع این موتور كه متعلق به محمد حسین نوروزی است، از طرف یك خریدار به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خریداری شد. این بالاترین پیشنهاد برای یك اختراع در تاریخ این بازار تا كنون است.
بازار دارایی فكری فرابورس ایران، ساختاری قانونی و مطمئن برای عرضه و فروش دارایی های فكری در كشور است. در این بازار تبادل گواهینامه های ثبت اختراع، طرح های صنعتی، علایم تجاری و... انجام می شود. دارایی های فكری در این بازار پس از طی فرآیندی مشتمل بر ارزیابی فنی، تهیه طرح تجاری، ارزش گذاری یا قیمت گذاری، بازاریابی و با تایید كمیته عرضه بازار، آگهی شده و مورد معامله قرار می گیرد. بدین جهت صاحبان فكر و ایده و مخترعین می توانند از این فرصت به وجود آمده برای كسب ثروت از ایده ها و اختراعات بهره بگیرند.
منبع:

5.0 / 5
4270
1398/07/21
20:01:14
تگهای خبر: ارزیابی , بازار , بورس , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش