درب ضد سرقت یا حفاظ آكاردئونی- بررسی درب كشویی كركره ای اكاردئون

درب ضد سرقت یا حفاظ آكاردئونی- بررسی درب كشویی كركره ای اكاردئون به گزارش میزان سنج بهتر است حفاظ درب آكاردئونی به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب های ضد سرقت نصب شود چونكه از هیچ طریقی امكان باز شدن از راه توپی زنی، دیلم زنی، شاه كلید یا هك را ندارد.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، برای دزدان مهم نیست كه درب ورودی از فولاد غیر قابل برش تولید شده باشه یا یك درب چوبی معمولی و ساده چون سارقین فقط از راه توپی زنی، دیلم زنی، شاه كلید یا هك قفل های نصب شده روی انواع درب وارد می شوند.
پس اگر درب ضد سرقت به جای ۱۳ زبانه ۳۰۰ زبانه هم داشته باشد، وقتی سارقین توپی قفل را تخریب می كنند، تمام زبانه ها را به عقب می كشند و درب ضد سرقت از هر نوعی كه باشد در چند ثانیه باز می شود. پس بهتر است حفاظ درب آكاردئونی به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب های ضد سرقت نصب شود چونكه از هیچ طریقی امكان باز شدن از راه توپی زنی، دیلم زنی، شاه كلید یا هك را ندارد.

یكی از مزیت های درب اكاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها می باشد.
نقص درب ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد كه عملا در مقابل سارقان سبب شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آنرا یدك بكشد.
* حفاظ آكاردئونی طرح های گوناگونی دارند كه از ساز آكاردئون گرفته شده اند و جهت پیشگیری از هدررفت فضا بسیار مناسب می باشند. درب های آكاردئونی یا اصطلاحا تاشو حفاظ های امنیتی سبك و كم وزنی هستند كه بدون ریموت هم به راحتی قابل استفاده اند و از استقامت بالایی برخوردارهستند. رنگهای مورد استفاده به صورت كوره ای معمولا در طیف رنگی درب و محل مورد نظر كارفرما می باشد. همینطور تمامی درب ها با بهترین رنگ ها از نظر كیفیت و ماندگاری صورت می گیرد.

نقص درب های ضد سرقت نسبت به درب آكاردئونی در قسمت قفل آنها می باشد كه ضعف آن در مقابل سارقان سبب شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم درب ضد سرقت را یدك بكشد. باید اظهار داشت كه همه این وسایل ضد سرقت سبب می شود كه تایم سرقت منزل بالا رود. هر كدام از این تجهیزات موجود نباشد سرقت برای سارق راحت تر و تایم سرقت كمتر خواهد بود.

مركز فروش درب آكاردئونی آهنی و انواع نرده حفاظ ساختمان در بازار آهن تهران است.
تلفن های تماس
۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳
۰۹۱۲۸۰۴۷۶۹۴
۲۲۵۰۳۸۴۶-۰۲۱
نرده حفاظ آهن سازه تولیدكننده انواع حفاظ درب آكاردئونی كشویی و در كركره ای آپارتمان و نرده پنجره و حفاظ روی دیوار همچون حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزه ای و...
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
4798
1398/08/04
14:01:43
تگهای خبر: بازار , تولید , فولاد , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش