واكنش رحمانی به انتشار اسنادی درباره فساد در وزارت صمت:

كذب است

كذب است به گزارش میزان سنج وزیر صنعت، معدن و تجارت در واكنش به انتشار اسنادی در فضای مجازی درباب وقوع فساد در این وزارتخانه اظهار نمود: مطالب مطرح شده همه دروغ و كذب است و اگر هر كسی هر مدركی در این خصوص دارد برای من آنها را ارسال نماید.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره صحت برخی اسناد انتشار یافته در فضای مجازی درباب فساد در این وزارتخانه اظهار نمود: همه اش دروغ و كذب است. هركسی هر مدركی در این خصوص دارد برای من ارسال كند؛ من بیشتر و تندتر از همه با این مساله برخورد خواهم كرد.
وی همین طور در پاسخ به پرسشی درباره اعلام نظر وزارت اطلاعات درباب همكاری شركت فیلیپ موریس با ایران اظهار نمود: این ها خیلی مطالب مهمی نیست. نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت، درنوردیدن مراحل قانونی می باشد. زمانی همكاری با این شركت را تایید نكرده بودند، ما هم اقدام نكردیم الان نیز اگر این همكاری را تایید كنند، اقدام لازم صورت خواهد گرفت و هیچ مشكلی در این خصوص وجود ندارد. ما تابع قانون هستیم.
رحمانی در ادامه با اشاره به اینكه دغدغه جدی ما تامین منابع مالی واحدهای تولیدی است و دنبال شیوه های جدیدی غیر از منابع بانكی هستیم، اشاره كرد: بازار سرمایه را جدی گرفتیم و از اوراق هم بهره برده ایم. مردم فشارهای ناشی از افزایش قیمت ارز را در گرانی كالاها تحمل كرده اند و ما حالا یك فرصت استثنایی داریم و باید افزایش قیمت ارز به نفع تولیدكننده وصادركننده باشد و در واقع از اثرات مثبت افزایش نرخ ارز بهره برده و تولید و صادرات را افزایش دهیم. البته باید برای این هدف نقدینگی ایجاد شود كه تا الان این كار انجام نشده است. ما پیگیر هستیم تا منابع مالی را تامین نماییم. از هر راه ممكن استفاده می نماییم.
وزیر صمت درباره همكاریهای تجاری ایران با كشورهای همسایه اظهار داشت: همكاری ها وسرمایه گذارهای خوبی با كشورهای همسایه انجام شده است بویژه كه كشورهای همسایه و غیرهمسایه در بخش صنعت و معدن آماده سرمایه گذاری هستند ولی به دلیلهای تحریم ها آنها مایل نیستند این اقدامات رسانه ای شود.
منبع:

5.0 / 5
4405
1398/08/22
19:22:07
تگهای خبر: بازار , بانك , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش