30 هزار بازرس در سطح بازار حضور دارند

30 هزار بازرس در سطح بازار حضور دارند میزان سنج: نایب رئیس اتاق اصناف تهران از نظارت مستقیم 30 هزار بازرس از اتاق های اصناف سراسر كشور بر قیمت كالا و خدمات در سطح بازار آگاهی داد.


ابراهیم درستی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار در روز جمعه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت مصوب شد كه هیچ واحد تولیدی و عرضه كننده كالا حق افزایش قیمت ندارد.
وی با اشاره به اینكه سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان رعایت این مصوبه از طرف تولیدكنندگان را به دقت رصد می كند، اشاره كرد: در این زمینه به صورت قاطع با هرگونه گران فروشی از طرف مبادی تامین كالا برخورد خواهد شد.
نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران افزود: همین طور بازرسان اتاق اصناف بر رعایت قیمت های مصوب از طرف واحدهای صنفی و خرده فروش ها در سطح بازار نظارت دارند به شكلی كه ۳۰ هزار بازرس از اتاق های اصناف سراسر كشور نظارت مستقیم بر قیمت كالا و خدمات در سطح بازار دارند.
وی افزود: در این زمینه گشت های مشترك اتاق اصناف، تعزیرات و سازمان صمت نیز برقرار است و با هرگونه گران فروشی در محل برخورد خواهد شد.
نایب رئیس اتاق اصناف تهران اشاره كرد: بازار بزرگ تهران از شروع امروز در آرامش كامل در تمام صنوف همچون طلافروش، پوشاك، مسگرها و پارچه فروش فعالیت خودرا شروع كرد و همه در كمال آرامش و امنیت به كسب و كار خود مشغول هستند.
بگفته وی، روز گذشته برخی كسبه در بازار به سبب تهدید ناشی از طرف برخی بی نظمی گران و قانون شكنان مبادرت به بستن محل كسب خود كرده بودند اما امروز خوشبختانه امنیت كامل برقرار بود.
منبع:

5.0 / 5
4454
1398/08/28
08:41:45
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش