رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی:

قیمت میوه كاهش پیدا می كند

قیمت میوه كاهش پیدا می كند میزان سنج: بگفته رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، با عنایت به فراوانی تولید انواع میوه امسال در بعضی میوه ها با كاهش قیمت مواجه خواهیم شد.


اسدالله كارگر در گفت و گو با ایسنا، درباره جدیدترین وضعیت و قیمت انواع میوه، اظهار نمود: امسال در زمینه میوه فراوانی داریم به شكلی كه در بعضی از میوه ها مقدمات صادرات آنها باید برقرار شود. علاوه بر این هنگامی كه مازاد بر نیاز مصرف در بازار انواع میوه موجود باشد؛ طبیعی است كه كاهش قیمت در این زمینه داشته باشیم.
وی افزود: در آینده در بعضی از اقلام میوه همچون سیب و مركبات كاهش قیمت خواهیم داشت و همین طور برای شب عید هم در این زمینه افزایش قیمتی نخواهیم داشت و موجودی بازار در این زمینه تامین است.
كارگر با اشاره به اینكه امسال بازار میوه در بحث مركبات خوب بوده وانشالله در آینده هم به همین گونه باقی بماند، اشاره كرد: ما در زمینه قیمت انواع میوه مدیریت می نماییم كه افزایشی قیمتی نداشته باشیم كه خوشبختانه در این زمینه هیچ افزایش قیمتی نیز نداشته ایم.
وی اظهار نمود: در این عرصه تنها با افزایش قیمت گوجه فرنگی مواجه هستیم كه دلیل آن نیز تغییر فصل برداشت است كه بزودی با رسیدن گوجه فرنگی جنوب و فارس قیمت این محصول نیز كاهش خواهد یافت.
منبع:

5.0 / 5
4696
1398/09/05
20:41:48
تگهای خبر: بازار , تولید , صادرات , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش