یك مقام مسئول اعلام كرد

نظارت ویژه برای كنترل بیشتر بازار در استان تهران

نظارت ویژه برای كنترل بیشتر بازار در استان تهران به گزارش میزان سنج معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اظهار داشت: طرح نظارتی در آستانه شب یلدا و افزایش تقاضای عمومی برای خرید مایحتاج از ۲۸ تا ۳۰ آذر اجرا می شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از سازمان صمت استان تهران، عزیزاله افضلی، معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران، از نظارت ویژه برای كنترل بیشتر بازار استان در آستانه شب یلدا اطلاع داد و اظهار داشت: در آستانه شب یلدا و افزایش تقاضای عمومی برای خرید مایحتاج مربوطه، طرح نظارتی، به مدت سه روز از ۲۸ تا ۳۰ آذر اجرا می شود.
وی اضافه كرد: اجرای این طرح با هدف كنترل قیمت ها و مقابله با تخلفات احتمالی در بازار عرضه كالاهای پر مصرف ویژه شب یلدا و همینطور برای احقاق حقوق مصرف كنندگان و پیشگیری از سوء استفاده احتمالی عوامل سودجو در بازار با همكاری تعزیرات حكومتی و اتاق اصناف تهران در مراكز فروش آجیل و خشكبار، میوه فروشی و شیرینی فروشی ها صورت خواهد گرفت.
افضلی خاطرنشان كرد: در این طرح گروه های بازرسی شامل بازرسان سازمان صمت استان تهران و تعزیرات حكومتی و اتاق اصناف تهران در چارچوب گشت های مشترك در نوبت های بامداد و عصر با حضور مستمر در سطح شهر تهران از واحدهای صنفی شامل واحدهای عرضه، انواع گوشت و مرغ، انواع شیرینی، آجیل و تنقلات و میوه بر روند عرضه كالاهای مورد نیاز مردم نظارت می كنند.
وی، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف شامل گرانفروشی، كم فروشی و تقلب مراتب را با شماره ۱۲۴ ستاد خبری به اطلاع بازرسان این اداره برسانند.


منبع:

5.0 / 5
4244
1398/09/27
15:08:58
تگهای خبر: امداد , بازار , تجارت , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش