فریب جایزه های كیفیت تقلبی را نخورید!

فریب جایزه های كیفیت تقلبی را نخورید! به گزارش میزان سنج معاون ارزیابی و كیفیت استاندارد سازمان ملی استاندارد تصریح كرد كه تنها متولی جایزه ملی كیفیت؛ سازمان ملی استاندارد است و هیچ دستگاه و سازمانی جز دستگاه های بخشی كه از جانب سازمان ملی استاندارد سازماندهی شدند، مجاز به اهدای جایزه بعنوان برترین ها و سایر القاب در زمینه كیفیت نیستند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، مسلم بیات در جلسه امضای تفاهم نامه بین سازمان ملی استاندارد و انجمن صنایع لوازم خانگی، اظهار نمود: طبق قانون جدید توسعه استانداردسازی كشور، تنها متولی جایزه ملی كیفیت ایران، سازمان ملی استاندارد است.
وی ادامه داد: این در شرایطی است كه گاها اخباری در خصوص اهدا جوایز كیفیت با بازی با الفاظی شنیده می شود كه پایه علمی ندارد.
این مقام مسئول با تاكید بر اینكه تنها سازمان متولی جایزه ملی كیفیت، سازمان ملی استاندارد است، اظهار داشت: با گذشت ۱۶ سال از طراحی این جایزه هنوز هیچ سازمان و تولیدكننده ای نتوانسته بالاترین درجه این جایزه، یعنی تندیس طلایی جایزه ملی كیفیت را دریافت كند.
بیات در ادامه با اشاره به اینكه فعالیت در زمینه توسعه فرهنگ كیفیت با كسب مجوزهای لازم ایرادی ندارد، خاطرنشان كرد: هیچ دستگاه و سازمانی جز دستگاه های بخشی كه از جانب سازمان ملی استاندارد سازماندهی شدند، مجاز به اهدای جایزه بعنوان برترین ها و سایر القاب در زمینه كیفیت نیستند.5.0 / 5
4212
1398/09/27
18:09:51
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش