مدیرعامل بانك صنعت و معدن اعلام كرد:

شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم

شاهد تحول اساسی در گروه سایپا هستیم به گزارش میزان سنج مدیرعامل بانك صنعت و معدن اظهار داشت: برنامه گروه خودروسازی سایپا در زمینه تولید محصولات جدید و اجرای طرح های توسعه محور در این مجموعه سبب دلگرمی جامعه و ما در شبكه بانكی كشور است.


به گزارش میزان سنج به نقل از گروه خودروسازی سایپا، حسین مهری در بازدید از مركز تحقیقات و نوآوری گروه خودروسازی سایپا و امضای تفاهم نامه تامین منابع مالی تولید در این گروه، اضافه كرد: از زمان انتصاب تیم مدیریتی كنونی سایپا، شاهد تحول اساسی در زمینه های كمی و كیفی در این گروه خودروسازی هستیم.
وی بعد از بازدید از نمونه محصولات جدید سایپا در مركز تحقیقات اضافه كرد: برنامه توسعه محصولات سایپا و پروژه عرضه هشت محصول جدید در سه سال آینده، حركتی امیدواركننده است و این اقدام بزرگ، باوجود وجود محدودیت های ناشی از تحریم های ظالمانه، با همت و تلاش جوانان نخبه ایرانی انجام شده است.
مهری افزود: هم اكنون نگاه بلندمدت برای توسعه و نوآوری گروه سایپا در این مجموعه شكل گرفته و همین مورد، انگیزه و عزم شبكه بانكی را برای حمایت بیش از پیش از این گروه بالا می برد.
وی اظهاركرد: همین طور در یكسال اخیر بیشترین همكاری با بانك صنعت و معدن در این گروه شكل گرفته و سایپا بعنوان یك مشتری خوش حساب، هیچ گونه بدهی معوق به این بانك ندارد.
وی با اشاره به اینكه مجموعه بانك صنعت و معدن درخدمت اهداف تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بود، اشاره كرد: آماده ایم تا در پروژه های مربوط به تولید انبوه خودرو های جدید سایپا نقدینگی مورد نیاز را تامین نماییم و اهداف رونق تولید را در این گروه مورد حمایت قرار دهیم.
مهری اظهار داشت: با همكاری مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا، كارگروه مشترك سایپا و بانك صنعت و معدن از امروز تشكیل می شود تا بتوانیم تامین مالی طرح های تولید را با سرعت و هماهنگی بیشتر دنبال نماییم.
گفتنی است در جریان این بازدید، تفاهم نامه تامین مالی سرمایه در گردش گروه خودروسازی سایپا توسط بانك صنعت و معدن، بین دو طرف به امضا رسید و آنها بر تسهیل خدمات بانكی، گشایش ال سی و تامین نقدینگی مورد نیاز برای تولید محصولات جدید تاكید كردند.


منبع:

5.0 / 5
4707
1398/11/03
20:21:35
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش