آیا می دانید منطقه آزاد تجاری تهران كجاست؟

آیا می دانید منطقه آزاد تجاری تهران كجاست؟ به گزارش میزان سنج با پیشنهاد سازمان مناطق آزاد و موافقت رئیس جمهور و هیئت دولت، در جنوب شهر تهران منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی به وجود آمد. در این مطلب با این منطقه بیشتر آشنا می شوید.به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، مناطق آزاد تجاری معمولاً در كنار بندرهای هر كشور به منظور توسعه صادرات و آزادیِ عمل فعالین اقتصادی ایجاد می شوند. معافیت از قوانین گمركی و مالیاتی مهم ترین خصوصیت مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی می باشد.
منطقه آزاد تجاری تهران به مساحت ۱۵۰۰ هكتار و منطقه ویژه اقتصادی تهران به مساحت ۲۵۰۰ هكتار در جنوب تهران بوجود آمده است و بخشی از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به حساب می آید. با عنایت به عدم وجود آب های آزاد در نزدیكی آن، این شهر اصطلاحاً یك بندر خشك به حساب می آید.
مزیت های منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی فرودگاه امام خمینی (ره)
قرارگیری در شاهراه های مواصلاتی كشور و همینطور وجود راه آهن سراسری و فرودگاه، موقعیت استراتژیكی به این منطقه داده است. قرار گرفتن در جنب پایتخت كشور هم مهم ترین مزیت این منطقه است. اتوبان تهران - ساوه و تهران - قم بعنوان دو شاهراه مواصلاتی كشور هم در حاشیه این منطقه قرار دارند كه همراه با قرارگیری در كنار مترو شماره ۲ فرودگاه امام خمینی موقعیت ایده آل حمل و نقلی به این ناحیه بخشیده است.
فرصت های منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی فرودگاه امام خمینی (ره)
منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی فرودگاه امام خمینی (ره) در جنوب شهر تهران باعث رشد قیمت املاك، افزایش ورود مستقیم كالا و گسترش فیزیكی شهر در این ناحیه خواهد شد. املاك با موقعیت تجاری و مسكونی مجاور منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی هم همراه با گسترش و رونق این منطقه شامل رشد قیمت و سودآوری خواهند شد.
املاك مجموعه آسمان با موقعیت تجاری در مجاورت منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی تهران!
مجموعه آسمان در نظر دارد در مجاورت منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی املاكی با موقعیت تجاری را با شرایط استثنایی در اختیار متقاضیان محترم قرار دهد.
مزیت های املاك مجموعه آسمان
· زمین های با موقعیت تجاری در قواره های ۴۰ متری
· دارای سند مجزا و آماده محضر (همراه با استعلامات لازم)
· هر قطعه زمین دارای استعلام دارایی، ثبت و كد رهگیری
· انتقال قطعی سند در دفترخانه در ۸ روز كاری
· دسترسی به ایستگاه شماره ۲ مترو فرودگاه امام خمینی (ره)
برای اطلاعات بیشتر به وب سایت مجموعه آسمان رجوع كنید. یا با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.
شماره تماس شبانه روزی ۹۱۲۰۰۶۹۳۸۵
شماره تماس دفتر ۲۱۵۶۴۳۴۸۳۰ - ۲۱۸۸۸۵۷۴۸۱
برای ورود به صفحه اینستاگرام مجموعه اسمان اینجا را كلیك كنید.
چرا ورود به بازار املاك یك سرمایه گذاری مطمئن با سود عالی است؟
افزایش تورم و بی ثباتی در بازار، سبب شده است اغلب افراد برای سرمایه گذاری گرفتار سردرگمی شده و نگران افت ارزش دارایی خود باشند. طبیعتاً هر فردی مایل است پس از سال ها تلاش و تلاش، پس انداز خویش را صرف یك سرمایه گذاری مطمئن با سود عالی كند. راهكارهایی كه پیش روی این شخص است شامل بازارهای بورس، اوراق بهادار، سپرده های بانكی، جواهرات و سكه، ارز و املاك می شود.
ریسك انواع سرمایه گذاری
ازجمله ایرادات به سپرده های بانكی این است كه امكان دارد میزان سود دریافتی از سپرده، همپای تورم رشد نداشته باشد یا در مورد بورس هم باید در نظر داشت كه داشتن دانش تخصصی و پیدا كردن یك كارگزاری مطمئن نیازمند صرف زمان زیادی است. در مورد بازار ارز هم باید آگاه بود كه عوامل سیاسی و اجتماعی زیادی بر روی آن تاثیر می گذارند. عواملی مثل ارزش پول ملی، انعقاد یا فسخ قراردادهای بین المللی نظیر برجام، میزان تورم كشور، كیفیت روابط سیاسی با كشورها و تصمیمات دولت، همگی بر نوسانات بازار ارز تاثیر مستقیم می گذارند. بازار سكه و جواهرات هم علاوه بر تاثیرپذیری از نوسانات بازار ارز، از بازار انس جهانیِ فلزات با ارزش هم تاثیر می پذیرد.
در چنین شرایطی سرمایه گذاری در حوزه املاك راهكاری است كه توسط كارشناسان اقتصادی سفارش می َشود چونكه بازار املاك تنها حوزه سرمایه گذاری است كه همیشه روند رو به رشد داشته و می توان اظهار داشت كه هیچ ریسكی ندارد و سرمایه گذاری در آن همیشه با سود تضمین شده و قطعی همراه می باشد.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
4929
1398/11/07
13:35:40
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش