بررسی مشكلات مكانیزاسیون كشاورزی در كمیسیون مربوطه

بررسی مشكلات مكانیزاسیون كشاورزی در كمیسیون مربوطه به گزارش میزان سنج سخنگوی كمیسیون كشاورزی مجلس شورای اسلامی از بررسی مشكلات مكانیزسیون و كشاورزی و تولید ماشین آلات در كمیسیون كشاورزی مجلس اطلاع داد.


علی ابراهیمی در گفت و گو با ایسنا، در مورد جلسه امروز (دوشنبه) كمیسیون كشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز مشكلات در رابطه با مكانیزاسیون كشاورزی را بررسی كردیم. كارخانه های تراكتورسازی كشور ما در تولید تراكتور یا سایر عداوت مشكلات جدی دارند. ادعای كارخانه های ما این است كه قیمت مواد اولیه زیاد است و قطعه سازان هم همكاریهای لازم را ندارند. از سوی دیگر سازمان پشتیبانی از تولید به كارخانه ها اجازه افزایش قیمت را نمی دهد. نتیجتا این كارخانه ها گرفتار مشكل شده اند.
سخنگوی كمیسیون كشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان این كه «در جلسه امروز وزارت جهاد كشاورزی، تراكتورسازی و سازمان پشتیبانی از تولید كننده و مصرف كننده بعنوان میهمان دعوت شده بودند» اظهار داشت: نتیجه جلسه امروز این شد كه ظرف یكی دو هفته آینده سازمان پشتیبانی از مصرف كننده و تولید كننده و وزارت جهاد كشاورزی و كارخانه تراكتورسازی جلساتی با هم برگزار كنند تا در این خصوص به تصمیم مشترك برسند.5.0 / 5
4287
1398/11/07
20:43:02
تگهای خبر: تولید , سازمان , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش