رشد ۱۶۸ درصدی محبوبیت تسلا در آلمان!

رشد ۱۶۸ درصدی محبوبیت تسلا در آلمان! به گزارش میزان سنج گزارش های جدید از آن حكایت می كند كه استقبال مشتریان آلمانی از خودرو های الكتریكی تسلا در ژانویه ۲۰۲۰ میلادی، ۱۶۸ درصد رشد و افزایش پیدا كرده است.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، تسلاموتور یكی از شركت های خودروسازی جاه طلب و نوظهوری است كه در چند سال گذشته با معرفی و عرضه خودرو های تمام برقی و الكتریكی قدرتمند با توان پیمایش مسافت های طولانی و ظرفیت بالای باتری توانسته است نظر و توجه خیل عظیمی از مشتریان را در سراسر جهان به خود جلب نماید و سهم قابل توجهی را از بازارهای جهانی به خود اختصاص دهد.
حالا تازه ترین آمار و گزارش های انتشار یافته در وب سایت cleantechnica نشان داده است كه شهروندان و مشتریان آلمانی استقبال بی نظیری را از خودرو های تمام الكتریكی تسلا بویژه تسلا مدل ۳ به نام خود به ثبت رسانده اند بگونه ای كه در اولین ماه از سالجاری میلادی یعنی ژانویه ۲۰۲۰، خودرو های ثبت نامی این شركت در آلمان ۱۶۸ درصد رشد و افزایش پیدا كرده است.
خودرو های برقی كه در سال های اخیر تحت تأثیر تشدید نگرانی های جهانی در مورد میزان آلودگی هوا، تخریب محیط زیست و كمبود یا افزایش قیمت سوخت به شدت از جانب شركت های خودروسازی، تكنولوژی و همینطور مشتریان مورد توجه و استقبال قرار گرفته اند، دولت های گوناگونی در جهان هم تصمیم گرفته اند كه با عرضه طرح های تشویقی به شركت های تولیدكننده این محصولات و همینطور شهروندان خود، تولید و خرید و فروش وسایل نقلیه پاك و دوستدار محیط زیست را به میزان قابل توجهی بالا برند.
بدین ترتیب شركت های خودروسازی بزرگی تصمیم گرفته اند كه تغییر رویكرد داده و به سمت و سوی ساخت و طراحی خودرو های برقی و الكتریكی و هیبریدی بپردازند تا در سال های آینده، مشتریان خودرو بیشتر به خرید این محصولات روی بیاورند.
همچون برجسته ترین شركت های خودروسازی كه به تولید و توسعه خودرو های تمام برقی با كیفیت، لوكس و قدرتمند پرداخته است، می توان به شركت آمریكایی تسلاموتورز اشاره نمود كه توانسته است با توسعه مدل خودرو های برقی تسلا ۳، تسلا ایكس و تسلا اس به خوبی توسط مشتریان و علاقمندان مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد. از بزرگترین بازارهای فروش خودرو های برقی به ویژه تسلا می توان به كشورهای اروپایی و منطقه اسكاندیناوی، ایالات متحده آمریكا، كانادا و چین اشاره نمود.5.0 / 5
4067
1398/11/20
23:43:32
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش