تلفن ثابت ابری، جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر كار مجازی

تلفن ثابت ابری، جایگزینی حرفه ای و ارزان برای دفاتر كار مجازی میزان سنج: برقراری و حفظ ارتباط با مشتریان و همین طور ارتباطات درون سازمانی، از مهم ترین عناصر موثر بر موفقیت و شكست یك كسب وكار است.


به گزارش میزان سنج به نقل از مهر، به سبب اهمیتی که پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان برای سازمان ها دارد، تکنولوژی روزبه روز به سمت راهکارهای جدیدتری برای سهولت در برقراری ارتباط پیش می رود، یکی از این راهکارها دفاتر کار مجازی است.
دفتر کار مجازی سرویسی است که به کسب وکارها و افراد این امکان را می دهد تا با پرداخت اشتراک ماهیانه یا خرید بسته از امکاناتی مانند شماره تلفن سازمانی، منشی تلفنی و … برخوردار شوند. این امکانات موجب می شوند تا کسب وکار بدون نیاز به اجاره یک محل فیزیکی، شماره ثابت داشته باشد و اعتبار بیشتری کسب کند. همین طور این سرویس به کسب وکارهای کوچک و استارتاپ ها این امکان را می دهد تا به صورت دورکار با افراد همکاری کنند و در صورت نیاز به راحتی جابجا شوند.
همانطور که گفتیم، دفتر کار مجازی به هر کسب وکاری یک سرشماره سازمانی می دهد تا بتوانند با مشتریان خود در ارتباط بوده و همین طور اطلاعات شخصی آنها محفوظ بماند. اما این سرویس محدودیت هایی نیز دارد. برای مثال هزینه های تماس با سرویس تلفن دفاتر کار مجازی اغلب چند برابر خدمات تلفن ثابت است و افراد مالکیت سرشماره خودرا نیز نخواهند داشت و در نتیجه با بزرگ تر شدن سازمان سرشماره خودرا از دست خواهند داد. به علاوه هزینه دایورت روی خط موبایل و هزینه های دیگری که بابت تلفن گویا، همزمانی و دیگر امکانات دریافت می شود می تواند هزینه کسب وکارهای کوچک را به تدریج افزایش دهد.
به دلیل همین محدودیت ها، در کشورهای پیشرفته راهکاری جدید به نام تلفن ثابت ابری مورد استقبال قرار گرفته است. تلفن های ابری به سبب عدم نیاز به سرور و تجهیزات کلیه امکانات دفتر کار مجازی را با هزینه ای پایین تر در اختیار سازمان ها قرار می دهند. این سرویس ها به راحتی بر روی اپلیکیشن موبایل و پنل وب قابل استفاده می باشد و در نتیجه نیازی به دایورت تماس ها نیست. در ضمن کلیه امکانات نظیر ضبط تماس ها، تلفن گویا، صف تماس، گزارش گیری و … نیز به رایگان در اختیار کسب وکارها و مشترکین قرار می گیرد.
در همین راستا شرکت رسپینا برای نخستین بار در ایران راهکار نکسفون پرو را که یک تلفن مبتنی بر ابر است، ارائه نموده است. به سبب ابری بودن این سرویس، به هیچ سرور و تجهیزات فیزیکی در سمت مشترک نیازی نیست و بوسیله پنل وب یا اپلیکیشن نکسفون، به راحتی می توان تماس ها را مدیریت نمود و به آنها پاسخ داد. برخلاف سرویس دفتر کار مجازی، مالکیت خط ثابت سازمانی نکسفون دائمی است و همیشه به نام آن برند شناخته خواهد شد.
استفاده از سرویس تلفن ابری نکسفون، علاوه بر اعتباربخشی به کسب وکارها، به افرادی که به صورت فریلنس یا دورکار فعالیت می نمایند نیز این امکان را می دهد که تلفن ثابت مختص خودرا داشته باشند و اعتبار بالاتری به کسب وکار خود دهند. همین طور به سبب ابری بودن این سرویس و عدم نیاز به خرید تجهیزات و استخدام نیروی متخصص جهت راه اندازی و نگهداری آن و تعرفه های مکالمه بسیار پایین آن (مکالمه رایگان بین خطوط نکسفون)، هزینه های ارتباطی کسب وکار تا ۷۰% کاهش پیدا می کند.

از مهم ترین خاصیت های نکسفون، قابلیت سیستم پاسخگویی خودکار (IVR) است. با بهره گیری از تلفن گویا می توان لیست اتوماتیک برای پاسخگویی خودکار به مشتریان ایجاد کرد و با هدایت درست آنها به بخش مربوطه، علاوه بر تسهیل در پاسخگویی، رضایت آنها را نیز نسبت به خدمات خود جلب کرد. همین طور امکان ارسال و دریافت فکس آنلاین، تعریف صف و گروه تماس، ایجاد محدودیت روی تماس افراد و … همچون امکانات سرویس نکسفون است که همگی در یک پنل تحت وب دردسترس است.
به علاوه سرویس ابری نکسفون پرو بسیار مقیاس پذیر بوده و در هر زمان می توان باتوجه به تعداد کارمندان، تعداد داخلی ها را کاهش یا افزایش داد. تعداد تماسهای همزمان در این سرویس نامحدود بوده و با یک سرشماره می توان تماسهای مختلفی را یک زمان دریافت کرد و در صف قرار داد.
همانطور که گفتیم خیلی از کسب وکارهای امروزی، از نیروی دورکار (فریلنسر) برای پیشبرد اهداف سازمان خود استفاده می نمایند. با بهره گیری از این سرویس ابری نکسفون، افراد می توانند با بهره گیری از تلفن همراه خود، با سرشماره سازمانی تماسهای خودرا برقرار کنند. سیستم نکسفون به شکلی است که تماسهای کاری کاملاً از تماسهای شخصی جدا می شود و اطلاعات شخصی فرد از مشتریان محفوظ می ماند.
ویژگی های تلفن ثابت ابری نکسفون پرو بطور خلاصه عبارتند از:
· برقراری و دریافت تماس بوسیله اپلیکیشن و پنل وب
· سیستم تلفن گویا
· امکان فکس آنلاین
· امکان انتقال تماس
· تعریف صف و گروه تماس
· کنفرانس صوتی
· انتقال فایل و ذخیره سازی نامحدود
· چت سازمانی
· تهیه گزارش از تماسهای ورودی و خروجی
· قابلیت صندوق پستی صوتی
· تعریف هفته و روزهای کاری
· تعریف و تخصیص داخلی
· ضبط مکالمات و دانلود آنها
برای کسب اطلاعات بیشتر از سرویس نکسفون پرو و تعرفه آن، فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمائید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
2796
1399/02/05
21:01:21
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۵ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش