خضریان خبر داد

اجماع دولت، مجلس و قوه قضاییه در مورد خلع ید مالك هفت تپه

اجماع دولت، مجلس و قوه قضاییه در مورد خلع ید مالك هفت تپه میزان سنج: سخنگوی كمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از اجماع دولت، مجلس و قوه قضاییه در مورد خلع ید مالك هفت تپه آگاهی داد.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت شرکت کشت و صنعت هفت تپه، اظهار داشت: با پیگیری هایی که در مجلس پیرامون موضوع شرکت کشت و صنعت هفت تپه صورت گرفت و همین طور پیگیری پرونده تخلفات ارزی مالک هفت تپه در دستگاه قضایی با ارسال نامه سازمان خصوصی سازی به هیات داوری این پرونده وارد فاز جدیدتری شده است.
نماینده تهران افزود: در جلسه نیمه مهرماه سازمان خصوصی سازی با مجلس توافق شد این سازمان تا اختتام آبان ماه تکلیف مالک فعلی شرکت کشت و صنعت هفت تپه را تعیین کند، بدین جهت نامه ای خطاب به هیات داوری سازمان خصوصی سازی در خصوص تخلفات مالک هفت تپه برای خلع ید ارسال شد که تصویر این نامه امروز به دست ما در مجلس نیز رسید.
وی افزود: با پیگیری های مجلس و قوه قضاییه، اجماعی در سطح کلان دولت شکل گرفته، بدین سبب پیگیری پرونده شرکت کشت و صنعت هفت تپه وارد فاز جدیدی شد و آن هم اجماع دولت، مجلس و قوه قضاییه پیرامون خلع ید مالک هفت تپه است.
خضریان تصریح کرد: شرایط کنونی نشان میدهد که پس از پیگری های مجلس و قوه قضاییه، این اجماع در سطح کلان دولت هم شکل گرفته و امیدواریم که پیگیری خلع ید مالک شرکت کشت و صنعت هفت تپه قبل از اینکه در زمینه تولید در سال آینده با مشکل مواجه شویم، هر چه سریعتر صورت گیرد و حقوق کارگران هفت تپه بیش از این گروگان مطامع سیاسی و اقتصادی نباشد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت: با اجماع سه قوه زمینه تعیین تکلیف پرونده مالک هفت تپه فراهم شده، این اجماع به دنبال پیگیری تخلفات این مجموعه در مجلس، محرز شدن تخلفات در قوه قضاییه و پیوستن دولت و سازمان خصوصی سازی به پرونده شکل گرفت که امیدواریم به زودی به سرانجام برسد.
منبع:

5.0 / 5
1401
1399/08/22
12:53:13
تگهای خبر: تولید , دستگاه , دولت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش