با اعلام معاون وزیر راه؛

مهلت تكمیل وجه متقاضیان مسكن ملی بازهم تمدید گردید

مهلت تكمیل وجه متقاضیان مسكن ملی بازهم تمدید گردید معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از تعیین وضعیت متقاضیان طرح مسكن ملی اطلاع داد و اظهار داشت: آخر آذر ظرفیت های خالی این طرح شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب می شود.به گزارش میزان سنج به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده در مورد طرح اقدام ملی مسکن و تعیین تکلیف متقاضیان برای واریز وجه اولیه و کمک به اجرا و ساخت واحدهای مسکونی این طرح، اظهار داشت: پیشتر تا ۳۰ آبان به کسانی که پیامک ارسال شده بود، زمان دادند تا مدارک خویش را تکمیل و واریز اولیه وجه انجام دهند. الان با عنایت به آنکه بررسی ها در استان ها کامل نشده و بعضاً پیامک برای حضور و مشارکت متقاضیان ارسال نشده است مهلت تکمیل اطلاعات و ترغیب متقاضیان به واریز وجه اولیه تا ۳۰ آذرماه تمدید گردید.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: کارگزاران طرح اقدام ملی مسکن؛ ادارات کل راه و شهرسازی استان ها، شهرهای جدید و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا آخر آذرماه فرصت دارند، اطلاع رسانی را کامل کنند تا در ستاد وزارتخانه پس از آخر آذرماه، بتوانیم ظرفیت های خالی را شناسایی و برای آنها جایگزین انتخاب نماییم.
محمودزاده توضیح داد: بعضی از استان ها در اجرای طرح اقدام ملی مسکن عقب هستند و متقاضیان را تعیین تکلیف نکرده اند، ازاین رو هرگونه اقدامی در مورد جایگزینی و یا پیشرفت پروژه ها وابسته به تعیین تکلیف افرادی است که واجد شرایط شناخته شدند.
گفتنی است، اجرای طرح اقدام ملی مسکن، طرحی است که با آمدن محمد اسلامی به وزارت راه و شهرسازی و سپردن سکان مدیریت این وزارتخانه در دستورکار قرار گرفت. بنا بر سیاستگذاری های انجام شده، طرح اقدام ملی مسکن راه اندازی ۴۰۰ هزار واحد مسکن ملی را طی ۲ سال در برنامه قرار داد. به قول وزیر راه و شهرسازی، طرح اقدام ملی مسکن تا آخر دولت دوازدهم به سرانجام خواهد رسید.

5.0 / 5
1398
1399/09/02
09:57:54
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش