تشكیل كمیته فولاد از هفته آتی برای تعیین قیمت در بازار

تشكیل كمیته فولاد از هفته آتی برای تعیین قیمت در بازار به گزارش میزان سنج وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام این خبر که از هفته آینده، کمیته فولاد برای تعیین قیمت آن در بازار تشکیل خواهد شد، اجرای شیوه نامه عرضه محصولات فولادی را عاملی برای کاهش قیمت ها دانست.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، علیرضا رزم حسینی در حاشیه جلسه کمیسیون عصر روز گذشته (چهارشنبه) در ارتباط با قیمت فولاد و سیمان، اظهار نمود: در ارتباط با قیمت فولاد و سیمان در کمیسیون عمران حاضر شدم و توضیحاتی درباره قیمت این دو کالا که در راه اندازی ساختمان نقش دارند، ارائه دادم؛ نمایندگان حساسیت های دقیق و زیادی در حوزه مدیریت بازار فولاد و سیمان دارند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد: طی دو ماه اخیر بمنظور مدیریت و تنظیم بازار، شیوه نامه ای را در ستاد اقتصادی دولت اعمال کرده ایم که وقتی اجرا شد، منجر به کاهش قیمت ها گردید. در چند روز گذشته قیمت جهانی فولاد افزایش داشته که نگرانی نمایندگان مجلس را به دنبال داشته است.
وی ادامه داد: قانون این الزام را به وجود آورده است که بایستی محصولات فولادی در بورس ارائه شود و همه تولیدکنندگان باید همه محصولات خودرا برمبنای شیوه نامه فولادی در بورس عرضه کنند.
وزیر صمت با اعلان اینکه اقدامات لازم را در امتداد تنظیم بازار از هفته آتی انجام می دهیم، اشاره کرد: از هفته آتی در کمیته فولاد تشکیل جلسه می شود تا عرضه فولادسازان را در بورس کامل کرده و قیمت آن در بازار متعادل شود.
منبع:

0.0 / 5
1039
1399/10/11
18:48:34
تگهای خبر: بازار , بورس , تجارت , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش