دوشنبه های استارت آپی آفرینه در حوزه صنایع خلاق

دوشنبه های استارت آپی آفرینه در حوزه صنایع خلاق میزان سنج: رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی «آفرینه» با هدف جذب سرمایه در حوزه صنایع خلاق طی روزهای 10 و 11 خرداد ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان این حوزه انجام می شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، در این رویداد که روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲ بصورت آنلاین برگزار می شود، ۱۲ استارت آپ حوزه صنایع خلاق توانمندی های خودرا به سرمایه گذاران خطرپذیر ارائه می کنند.
همین طور خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می شود.
حضور در این رویداد بصورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه مندان می توانند بوسیله لینک https: //online.inif.ir/ch/demoday در این رویداد حضور یابند.
متقاضیان همین طور می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱-۸۶۰۸۸۶۰۹ تماس بگیرند.
به نقل از صندوق نوآوری، در طرح هم سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه گذاری و نه تسهیلات ارائه می دهد، بطوریکه هر طرحی را عاملان صندوق نوآوری یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.
منبع:

5.0 / 5
1020
1400/03/09
20:41:48
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش