خدمات رایگان اسنپ دكتر برای افراد دارای معلولیت و بیماریهای خاص

خدمات رایگان اسنپ دكتر برای افراد دارای معلولیت و بیماریهای خاص میزان سنج: اسنپ دکتر در نظر دارد به تمامی افراد دارای معلولیت و بیماری‏ های خاص، برای دریافت مشاوره ی پزشکی و روانشناسی و همین طور سفارش آنلاین نسخه دارو خدمات رایگان عرضه نماید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، با شروع موج پنجم کرونا و افزایش احتمال ابتلاء به ویروس، مراکز درمانی کشور با حجم انبوهی از مراجعان مواجه گشته اند، در این شرایط دریافت خدمات پزشکی برای افراد دارای معلولیت و بیماری‏ های خاص بسیار دشوارتر‏ و پرریسک تر از سایر بیماران شده است. از همین رو، اسنپ دکتر در نظر دارد، در امتداد مسئولیت اجتماعی خود، در فاز اول طرح «سلامتی ببخشیم» از ۲۸ تیر تا ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، به تمامی افراد دارای معلولیت و بیماری‏ های خاص، برای دریافت مشاوره ی پزشکی و روانشناسی و همین طور سفارش آنلاین نسخه دارو خدمات رایگان عرضه نماید. واجدین شرایط می توانند پس از ارائه ی مدارک پزشکی خود به اسنپ دکتر از مشاوره ی رایگان با پزشکان و مشاوران اسنپ دکتر و همین طور تخفیف سفارش آنلاین نسخه دارو (تا سقف ۱۰۰ هزار تومان) بهره مند شوند.
به گفته ی روابط عمومی اسنپ دکتر، در طرح «سلامتی ببخشیم» تمامی افراد دارای کارت معلولیت بهزیستی یا کارت عضویت در انجمن های مربوط به بیماری‏ های خاص می توانند تصویر کارت عضویت و کارت ملی خودرا به همراه شماره موبایلی که شخص خودشان و یا همراهشان با آن در سوپر اپ اسنپ ثبت نام کرده ‎ اند، به واتساپ اسنپ دکتر به شماره ی ۰۹۰۵۴۶۵۷۲۵۸ ارسال نمایند یا تصاویر مدارکشان را به صفحه ‎ اسنپ دکتر در اینستاگرام بفرستند. بعد از تأیید مدارک، یک کد برای دریافت مشاوره ی پزشکی و روانشناسی رایگان و یک کد تخفیف برای تهیه ی آنلاین نسخه ی دارو (تا سقف ۱۰۰ هزار تومان) به این افراد پیامک می شود. این تخفیف تنها برای شخص معرفی شده قابل استفاده می باشد.
نقش داروخانه ها در زنجیره ی انتقال کرونا

بر اساس پژوهش های مختلف، مراکز درمانی و داروخانه ‎ ها بعنوان یکی از پرخطرترین مکان‏ ها برای انتقال ویروس کرونا معرفی شده اند. در این شرایط، استفاده از سرویس‏ های آنلاین خدمات درمانی و سفارش دارو بعنوان یک چاره امن برای دسترسی به خدمات پزشکی در دوران کرونا به افراد پیشنهاد شده است. مراجعه به مراکز درمانی و انتظار در این مراکز برای افراد دارای معلولیت و بیماری‏ های خاص سخت و طاقت فرساست و از طرف‬ می تواند‬ سلامتی آنها را بیش از سایرین به خطر بیندازد.
به گفته ی روابط عمومی اسنپ دکتر، این پلت فرم امیدوار است بوسیله تسهیلات رایگان خود بتواند در موج پنجم کرونا دسترسی سهل به خدمات پزشکی و دارویی را برای افراد دارای معلولیت و مبتلا به بیماری ‎ های خاص فراهم آورد.
واجدین شرایط، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با پشتیبانی اسنپ دکتر به شماره ی ۰۲۱۴۹۱۸۷۶۵۴ تماس بگیرند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
228
1400/04/28
08:30:17
تگهای خبر: خدمات , سرویس , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش