خرید مطمئن خودرو به كمك ماشینچی از كارشناسی تا معامله

خرید مطمئن خودرو به كمك ماشینچی از كارشناسی تا معامله به گزارش میزان سنج با این که حالا در سطح کشور ده ها شرکت کارشناسی فعالیت می نمایند ولی این تنها مجموعه کارشناسی خودرو ماشینچی است که پکیج کاملی از کارشناسی و همراهی تا معامله خودرو را عرضه می دهد.به گزارش بازرگانی مهر، حتی حرفه ای ترین دلالان بازار خودرو هم نسبت به معامله بعد خود کمی استرس دارند. ازاین رو دیگر انتظاری از افراد عادی برای حفظ خونسردی نمی رود. ولی خبر خوب این است که حالا مشتریان خرید یا فروش خودرو های دست دوم به مجموعه های کارشناسی دسترسی دارند که آنها را تا مرحله نهایی یعنی معامله خودرو راهنمایی می کند.

تجربه میدانی نشان داده است اغلب مشتریان خودرو های دست دوم با چند سوال اساسی روبرو می شوند که بیشترین ترس و ابهام را برایشان به همراه دارد. نخستین سؤالی که ذهن خریدار را درگیر می کند این است که آیا خودروی مدنظر او ارزش مبلغی که می خواهد پرداخت کند را دارد یا خیر.
سوال بعدی این است که خودروی مورد معامله از نظر فنی و بخصوص رنگ و بدنه در سلامت کامل است یا خیر. هم چنین همواره این سوال مطرح می شود که آیا امکان دارد ماشین کارکرده ای که می خواهیم آنرا بخریم گرفتار مشکلی باشد که اطلاعی از آن نداریم. دست آخر هم بزرگ ترین ترس خریداران تازه کار این است که نسبت به صحت اسناد و مدارک هیچ دانشی ندارند.
با این که حالا در سطح کشور ده ها شرکت کارشناسی فعالیت می نمایند ولی این تنها مجموعه کارشناسی خودرو ماشینچی است که پکیج کاملی از کارشناسی و همراهی تا معامله خودرو را عرضه می دهد. درواقع در ماشینچی است که شما می توانید مقابل تمام سوالات فوق، جواب هایی دقیق و کارگشا دریافت کنید.
بیایید یک نگاه کلی به خدمات این مجموعه از کارشناسی تا معامله ماشین داشته باشیم تا با برتری های آن آشنا شوید.
کارواش اتوماتیک
بهره گیری از کارواش اتوماتیک Washtech و استفاده از برس های میکروفایبر استاندارد جهت شست و شو و خشک نمودن کامل سطح بدنه خودرو.
تست سلامت موتور
سلامت موتور از مهم ترین نکات سلامت فنی خودرو است. در این مرحله، آنالیز خروجی های اگزوز که نشان دهنده وضعیت کارکرد موتور است، بررسی می شود.
تست سیستم تعلیق
در این تست پارامترهایی مانند زوایای فرمان، ترمزهای عقب و جلو، وضعیت ترمزدستی و دیسک های عقب و جلوی خودرو به صورت کامل بررسی می شود.
تست فنی
امکان بازدید خودرو از کف روی جک، کارشناسان خبره را قادر می سازد اظهارنظری دقیق و همه جانبه در ارتباط با سلامت فنی خودرو عرضه کنند.
تست عیب یابی
بررسی دقیق واحد کنترل الکترونیکی خودرو با دستگاههای دیاگ تخصصی هر برند توسط افراد مجرب، کسب اطلاعات زیادی در مورد وضعیت سلامت و کارکرد خودرو را امکان پذیر می کند.

تست رنگ و بدنه
معاینه رنگ و بدنه خودرو در ماشینچی برپایه تخصص فرد معاینه کننده، تجهیزات پیشرفته روز و اتاق نورهای با استاندارد کارخانه های سازنده خودرو پایه گذاری شده است.
تست آج لاستیک
وضعیت سلامت رینگ و لاستیک ها، شامل بررسی آج آنها، پله شدگی و ضخامت لاستیک در نقاط مختلف به علت حساسیت بالای آن از نظر ایمنی توسط دستگاههای تمام اتوماتیک انجام می شود.
تست چراغ و نور
عملکرد تمام چراغ های خودرو و همینطور اطمینان از تنظیم بودن زاویه تابش چراغ ها در این مرحله در ایستگاه اتوماتیک تست نور بررسی می شود.
تست آپشن ها
بررسی آپشن های خودرو برپایه فهرست آپشن های متعلق به شماره VIN خودرو در ماشینچی، علاوه بر بررسی عملکرد صحیح تمام آپشن ها، به شما اطمینان می دهد که تمام آپشن های خودرو به صورت اصلی و در کارخانه روی خودرو نصب شده است.
گزارش کارشناسی
بعد از بررسی کارشناسی، این مجموعه مبادرت به عرضه گزارش نهایی می کند. تمام صفحات گزارش کارشناسی دارای مهر برجسته ماشینچی بوده و همینطور مهر نماینده دادگستری و نماینده بیمه ایران، صحت عملکرد کارشناسی ماشینچی را تأیید و تضمین می نماید.
بیمه گزارش کارشناسی
جالب است بدانید به منظور پیشگیری از هرگونه خسارت احتمالی، گزارش کارشناسی صادر شده توسط ماشینچی تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان توسط بیمه ایران ضمانت شده است.
بیمه فرآیند کارشناسی
کلیه فرایندهای اجرایی در ماشینچی که به هر ترتیب با خودرو و سلامت آن سر و کار دارد به منظور اطمینان خاطر مالکین خودرو ها زیر پوشش بیمه قرار گرفته اند.
نظارت نماینده دادگستری
با نظارت نماینده رسمی دادگستری علاوه بر تأیید سلامت خودرو، اصالت خودرو هم بررسی خواهد شد. همینطور مهر نماینده رسمی دادگستری باعث وجاهت قانونی گزارش صادر شده خواهد بود.


بعد از این مراحل حالا وقت معامله و خرید خودرو است. فرایندی ساده و بی دردسر که تصور پراسترس خرید خودرو را تبدیل به یک خاطره شیرین می کند.
حمل با خودروبر
سوئیچ خودرو در محل هماهنگ شده به راننده خودروبر تحویل شده، بعد از کارشناسی و ضدعفونی به مالک تحویل داده خواهد شد. به منظور حفظ امنیت هرچه بیشتر، خودروبر تا سقف پنج میلیارد تومان بیمه شده است.
بدون دغدغه شست و شو
هنگام تحویل خودرو به خودروبر نیازی به تمیز بودن بدنه ماشین از قبل نیست، چونکه شست و شوی اتوماتیک بدنه خودرو نخستین قدم فرآیند کارشناسی خواهد بود.
فرایندهای استاندارد
به منظور پیشگیری از اتلاف وقت طرفین، فرایندهای انجام معاملات کاملاً استانداردسازی شده و بدون کوچک ترین اتلاف وقتی پیش می رود.
اخذ عوارض در محل
کلیه عوارض شهرداری خودرو در زمان معامله استعلام شده و پرداخت می شود.
اخذ خلافی در محل
خلافی خودرو تا زمان معامله ماشین در محل استعلام شده و پرداخت می شود.
معامله در یک بستر سالم و شفاف
انجام یک کارشناسی معتبر، قبل از هر چیز باعث راحتی خیال طرفین از انجام یک معامله سالم و بدون ریسک خواهد بود.
فرایند کاملاً شفاف
کلیه فرآیند خریدوفروش در مقابل طرفین معامله انجام شده و تمام جزئیات به اطلاع طرفین خواهد رسید.
کارگزاری خرید
ماشینچی در نقش حقوقی کارگزار خرید خودرو بر امنیت و سلامت کامل معامله و حقوق طرفین معامله نظارت دارد.
کارگزار اختصاصی
از ابتدای ورود به ماشینچی، یک کارگزار اختصاصی تمام فرآیند پیشرفت معامله را پیگیری و مدیریت می کند.
دفترخانه اسناد رسمی
با حضور دفترخانه اسناد رسمی در محل معامله، طرفین به جابه جایی برای تنظیم قولنامه و مراحل ثبت سند قطعی احتیاج نخواهند داشت.
خدمات تعویض پلاک
به منظور سرعت و سهولت انجام کار، کلیه مراحل شماره گذاری و دریافت برگ سبز خودرو بدون احتیاج به خروج خودرو از ماشینچی انجام می شود.
این مطلب یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

5.0 / 5
190
1400/05/01
11:24:06
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش