هدیه به دانشجویان رشته های كامپیوتر؛

استفاده رایگان از محصولات ابر آروان تا 250 هزار تومان

استفاده رایگان از محصولات ابر آروان تا 250 هزار تومان میزان سنج: ابر آروان در آستانه سال تحصیلی جدید به دانش جویان رشته های کامپیوتر سراسر کشور 250 هزار تومن اعتبار جهت استفاده رایگان جهت استفاده از محصولات آروان هدیه می کند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، ابر آروان در آستانه سال تحصیلی جدید به دانشجویان رشته های کامپیوتر سراسر کشور ۲۵۰ هزار تومن اعتبار جهت استفاده ی رایگان جهت استفاده از محصولات آروان هدیه می کند. مهلت ثبت نام در این طرح تا اختتام تابستان است.
دانشجویان رشته های مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر دانشگاه های مختلف کشور در تمام مقاطع، تا اختتام تابستان ۱۴۰۰ مهلت دارند با ثبت نام در این طرح به شکل رایگان از خدمات ابری آروان تا سقف ۲۵۰ هزار تومان استفاده کنند.
هدف ابر آروان از اجرای این طرح، پشتیبانی از دانشجویان رشته های کامپیوتر سراسر کشور با ایجاد امکان استفاده از هر یک از محصولات آروان مانند شبکه توزیع محتوا (CDN)، میزبانی ویدئو، سرور ابری، فضای ابری و کانتینر ابری آروان است.
ابر آروان در آینده هم می خواهد در امتداد مسئولیت اجتماعی خود این طرح را در ابتدای هر ترم تحصیلی تکرار کند. بدین جهت اکانت دانشجویان رشته های کامپیوتر که تا اختتام تابستان ۱۴۰۰ در این طرح ثبت نام کنند، برای ترم تحصیلی زمستان هم شارژ خواهد شد.
همچنین باتوجه به اقدام دیگر ابر آروان در زمینه مسئولیت اجتماعی که در آن از استارت آپ های نوپا حمایت می شود، این امکان برای دانشجویانی که صاحب کسب وکارهای نوپا هستند وجود دارد تا در کنار این طرح، از حمایت آروان از استارت آپ های نوپا نیز بهره مند شوند.
گفتنی است، اعتبار اهدا شده از طرف ابر آروان به دانشجویان رشته های کامپیوتر تا یک سال معتبر خواهد بود.
برای اطلاعات بیش تر و ثبت نام در این طرح، صفحه ی حمایت ابر آروان از دانش جویان را ببینید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
401
1400/06/13
22:04:43
تگهای خبر: خدمات , كامپیوتر , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش