در دیدار نماینده ساری با وزیر جهاد كشاورزی مطرح شد

درخواست تجهیز ناوگان کشاورزی استان مازندران

درخواست تجهیز ناوگان کشاورزی استان مازندران نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از دیدار با وزیر جهاد کشاورزی آگاهی داد و اظهار داشت: باید تسهیلات بانکی برای تهیه ادوات کشاورزی (تراکتور، کمباین و....) صورت گیرد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، علی بابایی کارنامی در مطلبی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام از دیدار با وزیر جهاد کشاورزی آگاهی داد و با اهمیت ترین موضوعات مطرح شده در این دیدار را به این شرح اعلام نمود: تامین اعتبار لازم برای زهکشی زمینهای شالیزارها، تجهیز ناوگان کشاورزی استان مازندران به ویژه ساری و میاندورود، درخواست تامین اعتبار برای سردهنه ها و آب بندان های ساری و میاندورود، درخواست افزایش خط اعتباری مکانیزاسیون کشاورزی استان مازندران که ۱۵۰ میلیارد برای تخصیص اعتبار درخواست شده بود و باید تسهیلات بانکی برای تهیه ادوات کشاورزی (تراکتور، کمباین و....) صورت گیرد.
وی ادامه داد: در این جلسه با وزیر محترم جهاد کشاورزی به بررسی مشکلات شرکت صنایع چوب و کاغذ پرداخته شد و پیگیری جهت رد دیون دولت به چوب و کاغذ و تامین فراورده های چوبی و مواد اولیه چوب و کاغذ مازندران انجام شد. همین طور درخواست استفاده از درختان شکسته و افتاده جنگل های استان شمالی برای کارخانه چوب و کاغذ مازندران و نکاچوب نیز عنوان شد.
بابایی کارنامی عنوان کرد: همین طور پیگیر رفع مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و مطالبات آنان از وزیر جهاد کشاورزی شد. در آخر نیز قول مساعد از وزیر جهاد کشاورزی گرفته شد تا به استان مازندران که مهد کشاورزی کشور است توجه ویژه ای شود.
همین طور بابایی کارنامی از دیدار با مویدی معاونت ترویج وزارت جهاد کشاورزی آگاهی داد و اظهار داشت: در این دیدار درخواست امکانات و تجهیزات لازم برای مراکز خدمات و توسعه کشاورزی استان خصوصاً شهرستان ساری بخش چهاردانگه، دودانگه، فرح آباد، رودپی شمالی و جنوبی و شهرستان میاندورود بخش گهرباران مورد بحث قرار گرفت. همین طور پشتیبانی از مروجان و نیروهای انسانی مورد نیاز عنوان شد.

5.0 / 5
202
1400/06/24
21:04:05
تگهای خبر: بانك , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش