رئیس كمیسیون عمران مجلس خبر داد

رییس سازمان بورس به کمیسیون عمران می رود

رییس سازمان بورس به کمیسیون عمران می رود به گزارش میزان سنج رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: قیر امروز در بورس به فروش می رود و وضعیت افزایش قیمت آن در چند روز اخیر نشان میدهد که در بورس ساز و کار مناسبی برای نظارت در نظر گرفته نشده است.


محمدرضا رضایی کوچی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به افزایش قیمت قیر در بازار و عدم نظارت مناسب در بورس، بیان کرد: قرار بود امسال وزارت نفت ۱۵ هزار میلیارد تومان برای تامین قیر پروژه های عمرانی در اختیار دستگاه های اجرائی قرار دهد، اما در چند روز گذشته که مشخص شده مقرر است این مبلغ به دستگاه های مربوطه تخصیص یابد ما شاهد می باشیم که یک میلیون تومان به قیمت قیر در هرتن اضافه شده است.
ایشان سپس اظهار نمود: قیر امروز در بورس به فروش می رود و این وضعیت نشان میدهد که در بورس ساز و کار مناسبی برای قیمت گذاری و نظارت برآن نیست. در همین راستا فردا ساعت ۷ بامداد رییس سازمان بورس در کمیسیون عمران حضور خواهد یافت. باید ساز و کاری پیش گرفته شود که قیمت در بورس متعادل گردد. در بورس ما باید یک قیمت پایه داشته باشیم و برای آن نیز سقفی تعریف شود.
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: این که بی مهابا هر کسی در بورس دلالی کرده و قیمت ها را بالا ببرد قابل قبول نیست. اینطور سنگ بر روی سنگ بند نمی گردد. فردا رییس سازمان بورس به کمیسیون خواهد آمد تا در ایجاد ثبات قیمت قیر همفکری صورت گرفته و اقدامات نظارتی لازم هرچه سریع تر در دستورکار قرار گیرد.

منبع:

5.0 / 5
252
1400/07/27
10:06:24
تگهای خبر: امداد , بازار , بورس , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش