معاون استاندار تهران تاكید كرد

برخورد قاطع با گرانفروشان مرغ و تخم مرغ در تهران

برخورد قاطع با گرانفروشان مرغ و تخم مرغ در تهران معاون استاندار تهران با تکیه بر برخورد جدی با متخلفین و گرانفروشان مرغ و تخم مرغ در سطح تهران اظهار داشت: قیمت مصوب برای هر کیلو گوشت مرغ ۳۱ هزار تومان و برای هر شانه تخم مرغ ۴۳ هزار تومان است.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، حشمت الله عسگری بعد از بازدید میدانی از مراکز عرضه مرغ گرم و تخم مرغ در سطح شهر تهران به همراه گشت های تعزیرات حکومتی، اظهار داشت: بامداد امروز جلسه تنظیم بازار استان تهران برگزار شد تا بعد از ابلاغ قیمت مصوب ۲۵ کالای اساسی بتوانیم برنامه ریزی های منظم و دقیقی برای نظارت و تحقق قیمت های مصوب در سطح بازار داشته باشیم.
در جلسه امروز بحث و بررسی در مورد قیمت نان و لبنیات انجام شد که در مورد نان ساماندهی خوبی انجام شده و لبنیات هم با عنایت به این که توسط کارخانه ها تولید و عرضه می شوند کنترل دقیق توسط دستگاههای نظارتی اعمال می شود.
وی افزود: اما در مورد مرغ گرم و تخم مرغ با عنایت به این که ۹۶ درصد نیاز روزانه استان تهران از استانهای همجوار تأمین و وارد تهران می شود نگرانی هایی وجود داشت.
وی افزود: سعی کردیم در تأمین گوشت مرغ گام محکمی برداریم و از طرفی در مورد نظارت اقدامات ویژه ای را انجام دهیم. در همین راستا گروههای بازرسی در سطح شهر تهران اقدامات خویش را آغاز کردند بشکلی که از امروز پایش مناطق ۲۲ گانه تهران شروع شده تا تمامی واحدها بر مبنای قیمت مصوب، گوشت مرغ و تخم مرغ را عرضه کنند.
معاون هماهنگی امور استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تکیه بر این که قیمت مصوب گوشت مرغ برای هر کیلو ۳۱ هزار تومان و هر شانه تخم مرغ ۴۳ هزار تومان است، اضافه کرد: ظرف فاصله یک تا ۴۵ روزه ای برای ابلاغ و تثبیت این قیمت ها زمان نیاز است. چون که پیش تر گوشت مرغ با قیمت ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می شد. بدون شک تمامی واحدهای عرضه کننده موظف به رعایت این قیمت های مصوب هستند و بدون شک با متخلفین برخوردی جدی صورت خواهد گرفت.5.0 / 5
146
1400/08/22
22:28:27
تگهای خبر: امداد , بازار , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش