چگونه می توان ارتباطی شفاف بین كسب وكارها و فضای مجازی ایجاد كرد؟

در جریان باشید

در جریان باشید میزان سنج: پلت فرم تبلیغاتی جریان بستری را فراهم آورده که در آن کسب وکارهای مختلف می توانند بدون نیاز به ارتباط مستقیم با ادمین پیج ها و کانال های مجازی ارتباطی دوسویه را با مشتریان خود برقرار کنند.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، شاید بتوان گفت در دنیای امروز کسب وکاری که شعبه ای در شبکه های اجتماعی ندارد تا حدود زیادی از بازار جا مانده است. مدت زمان اختصاص یافتهٔ ما به شبکه های اجتماعی و حضور پررنگ آن در زندگی افراد سبب می شود که داشتن صدایی در این فضا سبب ارتباط گسترده، عمیق و دوسویه کسب وکارها با جامعه هدف آنها شود. در چنین فضایی، نقش اینفلوئنسرها، بلاگرهای اینستاگرام و ادمین های کانال های مطرح تلگرامی بیش از پیش دارای اهمیت خواهد بود.
جریان، در مقام پلتفرمی ایرانی برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی و برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کسب وکارها در فضای مجازی و افزایش درآمد اینفلوئنسرها و پیج ها و کانال های فعال در شبکه های اجتماعی در زمستان ۱۳۹۸ فعالیت خودرا شروع کرد. جریان یکی از زیرمجموعه های پلت فرم تبلیغات آنلاین یکتانت است که امروزه خود بعنوان یک مرجع دیجیتال مارکتینگ برای مخاطبان بشمار می رود.
جریان را می توان پلی ارتباطی دانست که یک سوی آن اینفلوئنسرها، بلاگرهای اینستاگرام و ادمین های کانال های مطرح تلگرامی بوده و در سوی دیگر کسب وکارهای کوچک و بزرگ هستند و جریان در این میان در تلاش است تا تجربه تبلیغات در شبکه های اجتماعی را برای کاربران ایرانی به تجربه ای هموارتر، شفاف تر و همراه با نتایج مشخص و قابل بررسی تبدیل کند.
این پلت فرم تبلیغات در شبکه های اجتماعی تا آذر ۱۴۰۰ با بیش از ۲۵۰۰ پیج اینستاگرامی، بیش از ۱۰۰۰ کانال تلگرامی و با حدود ۸۰۰ اینفلوئنسر در ارتباط بوده و با آنها همکاری می کند. یکی از مزیت های رقابتی جریان در بازار تبلیغات در شبکه های اجتماعی ایران، ارائه انواع مختلف تبلیغ برمبنای نیاز مشتری و شفافیت در اطلاعات و قیمت ها بوده و کاربران می توانند قبل از اجرای هر تبلیغی، اطلاعات پیج یا کانال مورد نظر را به همراه قیمت ها در پنل جریان مشاهده کرده و برمبنای نیاز خود تصمیم بگیرند.
از جمله خدمات ارائه شدهٔ جریان برای کاربران می توان به دسترسی گسترده به رسانه ها، مقایسه انواع رسانه ها و انتخاب مناسب ترین گزینه، صرفه جویی در زمان، بررسی سیستماتیک وضعیت انتشار محتوا، دریافت گزارش های دقیق بعد از اجرای کمپین های تبلیغاتی و مشاوره و پشتیبانی رایگان اشاره نمود. سهولت ارتباط با تبلیغ دهندگان، معرفی به بزرگ ترین برندها، افزایش درآمد و سفارش تبلیغات مستمر همچون مزیت های همکاری اینفلوئنسرها و ادمین های پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی با جریان محسوب می شود. پلت فرم جریان مدعی است که برای هر پیج یا کانال، مجموعه ای از معیارهای کیفی را در نظر می گیرد تا کاربر امکان مقایسه داشته باشد. تیم ۳۰ نفره جریان متشکل از برنامه نویسان، تیم محصول، اکانت منیجرها و کارشناسان ارتباط با ناشران و … است.

تبلیغات تعرفه ای، بازدیدی و اینفلوئنسری در جریان
انواع تبلیغات در شبکه های اجتماعی بوسیله جریان را می توان به ۳ دسته کلی تقسیم کرد. تبلیغات در اینستاگرام، تلگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ. یکی دیگر از دسته بندی های خدمات ارائه شده توسط جریان شامل تبلیغ های تعرفه ای و بازدیدی در اینستاگرام و تلگرام می شود. لازم به توضیح است که تبلیغات اینفلوئنسری جریان مختص پلت فرم اینستاگرام است. در ادامه نگاهی به هرکدام از خدمات ارائه شده توسط این پلت فرم خواهیم انداخت.
تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام و تلگرام، تبلیغاتی است که برای آگاهی رسانی های گسترده استفاده می شوند. در این نوع تبلیغات، کاربر می تواند آگهی خودرا بصورت هم زمان در پیج های مختلف نمایش داده و تنها به میزانی که تبلیغش دیده می شود، هزینه پرداخت کند. تبلیغات تعرفه ای نیز که در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام قابل ارائه بوده به این شکل است که قیمت آن از پیش مشخص بوده و برای مدت زمان مشخص، روی کانال یا پیج مورد نظر کاربر قرار می گیرد. این تبلیغات در اینستاگرام به هر دو صورت پست و استوری قابل انتخاب است.
تبلیغات اینفلوئنسریِ اینستاگرام یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط جریان است. این تبلیغات توسط افراد مطرح و دارای فالوور بالا در هر حوزه ای، با هزینهٔ مشخص انجام می شود. در تبلیغات اینفلوئنسری کاربر می تواند خود، محتوا را تولید نماید و یا از صاحب پیج اینستاگرامی بخواهد این کار را برای او انجام دهد.
با ثبت نام در پنل جریان، فهرست پیج ها، کانال ها و اینفلوئنسرهای همکار با جریان به همراه فهرست قیمت اینفلوئنسرها و دیگر انواع تبلیغات قابل مشاهده بوده و کاربر می تواند باتوجه به شرایط خود، مناسب ترین گزینه را برای کسب وکار خود انتخاب نماید. لازم به ذکر است که در تبلیغات اینفلوئنسری، درصورتی که بخواهید خود اینفلوئنسر برای شما تولید محتوا کند، محتواهای آماده شده قبل از انتشار در اختیار شما قرار گرفته و شما می توانید آنرا تأیید یا رد کنید.
در خصوص تبلیغات در تلگرام نیز گفتنی است که این نوع تبلیغات به دو صورت تعرفه ای و بازدیدی (گسترده) در جریان ارائه می شوند. تبلیغات تعرفه ای در ساعاتی مشخص شده توسط کاربر در کانال ها قرار می گیرد. در تبلیغات بازدیدی نیز کاربر باتوجه به میزان بازدید تبلیغات، هزینه پرداخت می کند و درصورتی که تعداد بازدید را محدود کند، پس از رسیدن میزان بازدید به عدد مورد نظر کاربر، تبلیغ از کانال حذف شود.
پلتفرم تبلیغاتی جریان، دسته بندی دیگری را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل دسته بندی کسب وکارها و دسته بندی ناشران است. این دو دسته برمبنای نیاز مشتری ها شکل گرفته تا بتوانند با انتخاب هدفمند، بازدهی بالاتری از کمپین های تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی داشته باشند. نکته حائز اهمیت این که مشاوره پلت فرم جریان به مشتری ها، برمبنای بازاریابی مبتنی بر دیتا است و این پلتفرم، برمبنای دیتاهای موجود در جریان به مشتری های خود مشاوره تخصصی در حوزه این که در چه رسانه ها، پیج ها و با چه اینفلوئنسر هایی تبلیغ خودرا نمایش دهند تا بالاترین بازدهی را داشته باشد ارائه می دهد.
در اختتام می توان گفت، پلت فرم تبلیغاتی جریان بستری را فراهم آورده که در آن کسب وکارهای مختلف می توانند بدون نیاز به ارتباط مستقیم با ادمین پیج ها و کانال های مجازی و باتوجه به نوع کسب وکار خود، صدای برند خودرا به گوش مخاطبان هدفمند شده برسانند و از این طریق، ارتباطی دوسویه را با مشتریان خود برقرار کنند.


منبع:

5.0 / 5
235
1400/09/10
11:43:16
تگهای خبر: بازار , تولید , خدمات , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۶ بعلاوه ۴
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش