با توجه به ادامه رشد فعالیت كارخانه ای چین

دومین اقتصاد بزرگ جهان سرافراز شد

دومین اقتصاد بزرگ جهان سرافراز شد میزان سنج: نظرسنجی رویترز نشان داد که انتظار می رود فعالیت کارخانه های چین در ماه فوریه به رشد خود ادامه دهد که حاکی از آنست که جرقه های تقاضای داخلی که از زمان پایان سیاست کووید صفر دیده می شود، حالا به اندازه ای قوی است که بخش های بالادستی را احیا کند.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، سفارشات و مصرف داخلی موجب افزایش تولید شد و شاهد بازگشت فعالیت اقتصادی در دومین اقتصاد بزرگ جهان در ژانویه بودیم و اقتصاددانان انتظار دارند که تولیدکنندگان این موقعیت را بعد از پایان محدودیت های بیماری همه گیر تثبیت کنند.
برمبنای پیش بینی میانگین ۲۹ اقتصاددان در نظرسنجی رویترز، انتظار می رود شاخص مدیران خرید بخش تولید در ماه فوریه به ۵۰.۵ در مقایسه با ۵۰.۱ در ژانویه بهبود داشته باشد.
بدنبال کنار گذاشتن سیاست سختگیرانه صفر کووید در اوایل دسامبر و بهبودی اقتصاد، قیمت در کارخانه در چین در ژانویه کم شد که نشان میدهد بخش تولید این کشور همچنان در کوشش برای بهبود است.
بانک مرکزی چین روز جمعه اعلام نمود که انتظار می رود اقتصاد داخلی بطور کلی در سال ۲۰۲۳ بهبود یابد، بااینکه محیط خارجی همچنان پیچیده باقی مانده است.
منبع:

5.0 / 5
216
1401/12/09
12:08:20
تگهای خبر: بانك , تولید , خرید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۳ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش