رئیس سازمان صمت استان:

طرح های مطالعاتی مجوزهای برداشت از معادن لرستان تدوین شود

طرح های مطالعاتی مجوزهای برداشت از معادن لرستان تدوین شود به گزارش میزان سنج، لرستان رئیس سازمان صمت لرستان اظهار داشت: طرح های مطالعاتی مجوزهای برداشت از معادن استان تدوین شود.


بهمن جعفری در حاشیه مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی معدن لرستان که در سالن اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: در جهت نامگذاری شعار سال، یکی از سیاست های وزارت صمت احیای واحدهای معدنی راکد و بازگشت معادن مقیاس کوچک به چرخه تولید است.
وی افزود: سازمان نظام مهندسی معدن وظیفه خطیری را در جهت نظم بخشیدن به فعالیتهای معدنی دارد.
جعفری اظهار نمود: وزارت صمت همواره بر استفاده از توان علمی و فنی که این بخش دارد، تاکید دارد.
این مسئول اظهار داشت: مبحث واگذاری نقشه برداری های پهبادی معادن و صیانت از ذخایر معدنی همچون توان های علمی و فنی نظام مهندسی در جهت توسعه و صیانت از ذخایر معدنی به حساب می آید.
جعفری خاطرنشان کرد: امسال با عنایت به نشست هایی که با رئیس نظام مهندسی کشور و استان داشتیم یکی از برنامه های ما اینست که کلیه بهره برداران از مسؤلان فنی استفاده نمایند.
رئیس سازمان صمت لرستان اضافه کرد: در غیر این صورت از عرضه هرگونه خدمات به این بهره برداران خودداری خواهیم کرد، طبق بخش نامه هایی که در حوزه صنایع معدنی وجود دارد باید از ظرفیت سازمان نظام مهندسی معدن استفاده گردد.
وی بیان نمود: طبق آئین نامه ها باید طرح های مطالعاتی مجوزهای برداشت از معادن لرستان تدوین شود.
جعفری اظهار داشت: در حوزه زیرساخت ها هم با عنایت به دغدغه ها در جهت ایجاد یک ساختمان در شأن نظام مهندسی پیگیری هایی انجام شده که بزودی زمین تخصیص می یابد.
منبع:

5.0 / 5
231
1402/03/20
10:42:48
تگهای خبر: تجارت , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش