تعمیر رایگان پکیج در روزهای سوگواری امام حسین(ع)

تعمیر رایگان پکیج در روزهای سوگواری امام حسین(ع) میزان سنج: مجموعه فراز تعمیر باتوجه به نزدیک شدن تاسوعا و عاشورای حسینی خدماتی همچون تعمیر و سرویس پکیج رایگان را برای رفاه حال مشتریان در مناطق فردیس، اندیشه و مارلیک بصورت 24ساعته ارائه می دهد.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، حکایت محرم، حکایت خون است، حکایت خورشید است بر خشک چوب نیزه ها.... و هر آن کس را که با نام حسین (ع) در درونش حزنی نیست، لاجرم محروم از عشق است. واقعه کربلا برای مردم ما و برای تمام آزاد اندیشان و آزادگان جهان، داستان مقابله حق با باطل، مبارزه عدل با ستم و پیروزی خون بر شمشیر است و عاشورا حماسه مکرر تاریخ انسان و تمام روزها عاشورا و تمام ماه ها محرم و تمام سرزمین ها کربلا است. تعمیرات پکیج بصورت ۲۴ ساعته نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه در نظر دارد تعمیرات پکیج شما را بصورت تخصصی انجام داده وکلیه هزینه بابت تعمیرات به جز اصل قطعه در روزهای محرم بصورت رایگان انجام دهد. یکی از اشکالات رایج تنظیم نبودن شیر گاز پکیج است. این شیر که برقی است در زیر محفظه احتراق پکیج قرار گرفته است و شامل قسمت تنظیم کننده جریان گاز به مشعل که به آن مدولاتور می گویند است. در حقیقت وظیفه کلی شیر گاز کم و زیاد کردن شعله است. تست و تنظیم شیر گاز پکیج همچون فرآیندهایی هست که نیاز می باشد هرزچندگاهی صورت گیرد حداقل فشار شیر گاز ۱۵ میلی بار و حداکثر این فشار باید ۲۵ میلی بار باشد. در صورتیکه فشار کم باشد آب گرم نمی شود و اگر فشار زیاد باشد سبب فعال شدن سوپاپ اطمینان می شود. پکیج خراب شده و روشن نمی شود عیب یابی پکیج دیواری ۲ مرحله دارد: اول: عیب یابی بوسیله بررسی کد خطا دوم: عیب یابی بوسیله بررسی عملکرد پکیج
نکته + عیب یابی بوسیله کد خطا همیشه اولویت دارد. و در صورت بروز هر گونه مشکل ابتدا باید بدنبال کد خطا بگردید و اگر هیچ کد خطایی مشاهده نکردید برید سراغ روش دوم که بررسی عملکرد پکیج می باشد. ببینید در صورت خرابی پکیج اگر متوجه شدید دستگاه به هیچ عنوان روشن نمیشه مطمئن باشید ارور و کد خطایی می دهد چون روشن نشدن پکیج به مفهوم عمل نکردن یکی از قطعات دستگاه است که در این صورت یکی از سنسورهای پکیج متوجه شده و به برد گزارش می دهد و برد نیز با کد خطا عیب را به شما گزارش خواهد داد. در صورت نیاز با مرکز تعمیرات پکیج در اندیشه تماس حاصل نمائید. نکات مهم در تعمیرات پکیج برد الکترونیک چگونه عیب یابی می کند؟
در کلیه نقاط پکیج دیواری حسگرهایی تعبیه شده است که وظیفه دارند بصورت منظم به برد کنترل گزارش عملکرد دستگاه را اعلام کنند. جالب است بدانید این حسگرها بوسیله ارسال سیگنال به برد الکترونیک گزارش می دهند. در صورت وجود اشکال در هر قسمت از پکیج سنسوری که در اون قسمت وجود دارد با تغییر سیگنال ارسالی و یا عدم ارسال سیگنال برد الکترونیک را از مشکل پیش آمده آگاه می سازد. سپس برد کنترل عملکرد دستگاه را برای جلوگیری از لطمه به قطعات موقتا متوقف می کند و با نشان دادن یک کد خطا به ما اعلام می کند علت از کار افتادن پکیج چیست و ایراد از کدام قسمت است. به عنوان مثال: فشار بار دستگاه کم شده است و اگر همین جوری پکیج به کار کردن ادامه دهد طولی نمی کشد دستگاه بدون آب شده و به قطعات اصلی لطمه جدی وارد می شود. به همین دلیل قطعه ای را در مدار سیستم جایگذاری کرده اند که وظیفه دارد هر وقت فشار بار پکیج کمتر از حدی شد به برد سیگنال مخابره کند، این قطعه همان سنسور هست که با نام بازاری پرشر سوئیچ آب شناخته می شود و برد الکترونیک نیز دستگاه را خاموش می کند و با نشان دادن کد خطا به شما می فهماند که فشار بار را افزایش دهید. قبل از شروع تعمیر پکیج تضمین را بررسی کنید پیش از شروع عیب یابی مشکل پکیج خود تضمین دستگاه را بررسی کنید. آبگرمکن های خانگی و تجاری هر دو دارای تضمین محدود هستند. روی هر پکیج یک پلاک به همراه مدل و شماره سریال وجود دارد. این اعداد جزییات سال ساخت مخزن را نشان میدهد و مشخص می کند که آیا مخزن دارای ضمانت نامه ای هست که بتواند پکیج یا قطعات جدید آنرا بصورت رایگان یا با تخفیف عرضه نماید یا خیر. می توانید از تضمین عکس بگیرید یا اطلاعات آنرا یادداشت کنید و اگر نشانه هایی از خرابی آبگرمکن شما وجود دارد، با سازنده یا نمایندگی های آن تماس بگیرید. تعدادی از نمایندگی های معروف پکیج عبارت از خدمات پکیج تاچی، نمایندگی بوتان در اندیشه و نمایندگی ایران رادیاتور هستند. هشدار مهم و ضروری پکیج های برقی وسایلی با ولتاژ بالا (۲۴۰ ولت) هستند که هنگام روشن بودن برق کار با آنها خطرناکست. پیش از بررسی هر قسمت الکتریکی آبگرمکن، با خاموش کردن کلید برق در جعبه برق، جریان برق مدار بخاری را قطع کنید. همچنین، پیش از لمس سیم ها، تمام سیم های آبگرمکن را با یک تستر ولتاژ غیر تماسی تست کنید تا مطمئن شوید که برق قطع است. پکیج شوفاژ دیواری کار می کند اما رادیاتورها گرمای مناسب را ندارد؟
کم بودن شعله (با تنظیم شعله توسط تنکسین مجرب برطرف خواهد شد)
کم بودن قدرت حرارتی پکیج نسبت به میزان بار گرمایشی ساختمان
هوا در مدار گرم کننده (سیستم های مدار بسته رادیاتورها حتما باید هوا گیری شوند)
باز نبودن کامل شیرهای ورودی و خروجی (به هیچ عنوان شیرهای ورودی و خروجی زیر دستگاه نباید بسته باشند لازم به ذکر است در سیستم پکیج نباید شیر رادیاتورها نیز بسته باشند)
اشکال در پمپ پکیج (احتیاج به سرویس و بررسی پمپ دستگاه دارد)
ضعیف شدن فنر سوپاپ بای پس یا رسوب گرفتن دریچه سوپاپ (سوپاپ نیمه باز مانده است)
فشار کم (بار آب دستگاه پکیج باید حتما بین ۱ تا ۲ بار باشد)
نقص و خرابی در برد پکیج
نقص در ان تی سی NTC مدار گرمایش (ان تی سی ها خراب شده و دمای آب مدار گرمایش را به درستی تشخیص نمی دهند)
رسوب داشتن مبدل حرارتی و گرفتگی مدار گرمایش و رادیاتورها
گرفتگی یا اختلال در کیت سرویس و موتور شیر سه راهی در دستگاه های دو مبدل
ایراد در اتصالات و لوله کشی نامناسب مدار گرمایش و پیچ و خم های زیاد در لوله کشی و استفاده از سایز نامناسب لوله
جابجا بستن لوله های رفت و برگشت رادیاتورها و اتصال اشتباه آنها به پکیج شوفاژ دیواری
استفاده از دودکش نامناسب
خرابی پتانسیومتر مدار گرمایش
گیر کردن فلوسوییچ پکیج
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

5.0 / 5
246
1402/05/05
22:28:02
تگهای خبر: بازار , خدمات , دستگاه , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۹ بعلاوه ۱
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش