وزیر صنعت قول داد

كمك به واحدهای صنعتی و حمایت از صنایع خانگی

كمك به واحدهای صنعتی و حمایت از صنایع خانگی میزان سنج: نایب رییس فراكسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزیر صنعت در نشست بامداد یكشنبه این فراكسیون، گفت كه وزیر صنعت در این نشست برای كمك به واحدهای صنعتی و حمایت از صنایع خانگی قول مساعد داده است.


غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به نشست بامداد امروز فراكسیون مستقلین ولایی با وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان در مورد ضرورت توجه به حوزه صنعت و معدن نكاتی را مطرح كردند و درباره اصلی ترین مشكل كشور كه اشتغال است مواردی مطرح شد.

وی با اشاره به تاكید نمایندگان بر ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی از جانب دولت، اظهار داشت: مبحث اجرای اصل 44، كاهش تصدی گری دولت، واگذاری شركت های دولتی به مردم و دخالت مردم در رشد اقتصادی از دیگر نكاتی بود كه در این جلسه مطرح شد.

جعفرزاده ایمن آبادی در انتها با اشاره به طرح مبحث مربوط به ایجاد تعرفه ها برای جلوگیری از واردات بی رویه و حمایت از صنایع داخلی در این جلسه، اظهار داشت: آقای شریعتمداری در این نشست با اشاره به برنامه این وزارتخانه برای بخش صنعت و معدن درباره كمك به واحدهای صنعتی و در اختیار قرار دادن سرمایه در گردش برای این واحدها و همینطور حمایت از صنایع خانگی قول مساعد داد.



 

5.0 / 5
5597
1396/09/05
01:31:13
تگهای خبر: دولت , صنعت , ترازو صنعتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۷ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش