معرفی ترازوی هوشمند مخصوص مرغداری

معرفی ترازوی هوشمند مخصوص مرغداری میزان سنج: بسیاری از صاحبان صنعت دام و طیور، شناخت خوبی از ترازوی مخصوص مرغداری كه هوشمند هستند، ندارند و كاربرد آن را نمی دانند. ما در این مطلب شما را با این نوع ترازو آشنا خواهیم كرد.


به این ترازو ها، ترازوی سالنی مخصوص مرغداری نیز می گویند.
این ترازوی هوشمند مخصوص صنعت دام و طیور جهت اندازه­ گیری وزن جوجه یا مرغ بدون نیاز به دخالت دست انسان، به صورت اتومات، مصرف می شود.
معمولاً حداقل یك عدد از این دستگاه ها در سالنهای مخصوص رشد مرغ و جوجه باید وجود داشته باشند.مبنای اندازه­ گیری وارد نمودن وزن اولیه مرغ و جوجه در سالن مادر مرغداری می باشد. وزن اولیه یك بار و در زمان جوجه ریزی (یا اواسط دوره) در حافظه نمایشگر وارد شده، بعد از آن بطور خودكار توزین انجام و در حافظه دستگاه ثبت می شود.
با افزایش روزانه وزن هر سالن یا بهتر است بگوییم گله، ترازو مخصوص و هوشمند مرغداری، مبنای اندازه گیری را تغییر داده و نیازی به وارد نمودن وزن متوسط آنها، در تمام طول دوره رشد و پرورش شان نیست.
ویژگی خاص این دستگاه، این موضوع مهم است، كه با  قرارگرفتن همزمان دو یا چند پرنده، یا ریختن كود مرغی بروی كفه باسكول دیجیتالی و یا تكیه دادن طیور (جوجه و مرغ) به كفه باسكول، خطای توزین یا بهم خوردن دقت آن بوجود نمی آید و برای ترازوی هوشمند قابل تفكیك است.
 
حافظه دستگاه مانند رم موبایل می تواند از نمایشگر جدا شده و اطلاعات آن در رایانه دیده و حتی گزارش گیری شود. ترازوی هوشمند مخصوص مرغداریها، در كلیه سالنهای مرغداری مادر و گوشتی كاربرد دارد.
2.0 / 5
6947
1396/04/25
15:31:16
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
امیرپورمند:
لطفا شماره تماس بدین یازنگ برنین
۰۹۱۴۶۰۰۴۹۴۶

منوچهر عظیم پور:
لطفا شماره تماس بذارید۰۹۱۴۱۸۳۰۵۸۱

امیررضا علیدوست:
لطفا تماس بگیرید
09141188960
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۳
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش