مسعودی: از مختارالسلطنه حكومت قجری مبارزه با گرانفروشی را بیاموزید

مسعودی: از مختارالسلطنه حكومت قجری مبارزه با گرانفروشی را بیاموزید به گزارش میزان سنج نایب رئیس كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد و كار اظهار داشت: به فكر معیشت مردم باشید. جلوی گرانفروشی را بگیرید. در هوای ناسالم خودروسازان سبقت می گیرند. از مختارالسلطنه حكومت قجری مبارزه با گرانفروشی را بیاموزید.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، اصغر مسعودی نماینده نی ریز و استهبان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (پنج شنبه) مجلس در تذكری شفاهی خطاب به وزیر نیرو اظهار داشت: حضرت عالی در مسافرت به استهبان قول دادید كه تا آخر سال مشكل آب دو روستای حوزه انتخابیه را حل كنید. با حركت نماید لوله گذاری وفای به عهد و تعهد مقام عالی به وزارت زیر سوال خواهد رفت.
وی اظهار نمود: در سد چشمه عاشق نی ریز میلیون ها مترمكعب آب وجود دارد ولی روستاهای پایین دست با مشكل بی آبی مواجهند. تخصیص آب صورت گرفته مشكل مردم را حل نمی نماید. كی می خواهید عملیات اجرایی شبكه انتقال آب را اجرایی كنید؟
نایب رئیس كمیسیون فرهنگی تصریح كرد: تالاب ها خشك، كشاورزی بی رونق، بیماری شایع و بیكاری جولان می دهد. در ارتباط با احیای تالاب ها و دریاچه خشكیده بختگان چه كرده اید؟ آبرسانی به شهر استهبان از سد رودبار را جدی بگیرید.
نماینده نی ریز و استهبان مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر كار و وزیر اقتصاد اظهار داشت: به فكر معیشت مردم باشید. جلوی گرانفروشی را بگیرید. در هوای ناسالم خودروفروشان سبقت می گیرند. از مختارالسلطنه حكومت قجری مبارزه با گرانفروشی را بیاموزید تا باز، گرانفروشان ماست در كیسه كنند و كیسه بهر ظلم ندوزند.5.0 / 5
4740
1397/12/02
19:38:54
تگهای خبر: بیكاری , متر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۴ بعلاوه ۵
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش