دادستان اردبیل: شأن و كرامت مردم در توزیع گوشت صیانت شود

دادستان اردبیل: شأن و كرامت مردم در توزیع گوشت صیانت شود میزان سنج: دادستان عمومی و انقلاب اردبیل اظهار داشت: در توزیع گوشت قرمز و سفید شایسته است با تدبیری مناسب ضمن حفظ شأن و كرامت اهالی استان اردبیل جلوی هرگونه سوءاستفاده گرفته شود.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، سید ناصر عتباتی در جلسه تنظیم بازار اردبیل اظهار نمود: گوشت گرم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای عمومی و تعاونی های مصرف ادارات و سازمان های دولتی توزیع می شود كه ما با تاكید بر صیانت از شأن مردم نظارت كافی را در این خصوص اعمال می نماییم.
وی با اشاره به اینكه از سوژه ممنوعیت توزیع گوشت در ادارات و مجموعه های اداری سوء برداشت شده است، اشاره كرد: هدف ما مخالفت با توزیع گوشت به صورت انحصاری در بعضی از سازمان ها و ادارات بود كه زمینه نارضایتی و اعتراض مردم و كارمندان سایر ادارات و دستگاه های دولتی را به دنبال داشته است.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل اضافه كرد: درباب توزیع گوشت گرم مرغ در فروشگاه های زنجیره ای عمومی و تعاونی های مصرف ادارات و سازمان های دولتی دستورات لازم صادر گردیده است.
عتباتی اشاره كرد: در امتداد كمك به معیشت كارمندان دولت و پشتیبانی از اقشار لطمه پذیر جامعه خصوصاً حاشیه نشینان شهر در كمیته نظارت بر بازار مصوب كرده ایم كه مرغ كیلویی به قیمت ۱۱هزار و۵۰۰ تومان در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر و فروشگاه های تعاونی مصرف ادارات تهیه و به سهولت در اختیار كارمندان و سایر اقشار جامعه قرار گیرد.
وی بر لزوم حفظ شان و كرامت هم استانی ها در اجرای این طرح اصرار كرد و اظهار داشت: از مجموعه سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان و تعزیرات حكومتی خواسته ایم به صورت دقیق بر روند توزیع گوشت قرمز یارانه ای و گوشت مرغ گرم نظارت داشته و ضمن حفظ شان و كرامت جایگاه هم استانی ها جلوی هرگونه سوء استفاده گرفته شود.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: بدیهی است چنانچه سهل انگاری و قصوری در این مساله مشاهده شود با جدیت و قاطعیت با متخلفان برخورد خواهد شد.
عتباتی نظارت و خودكنترلی مجموعه های صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات در آستانه عید نوروز را ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و اظهار نمود: دستگاه قضا با تمام توان آمادگی پشتیبانی و كمك به دستگاه های مربوطه را دارد.5.0 / 5
4722
1397/12/24
00:59:17
تگهای خبر: بازار , تجارت , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۱ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش