سرمایه صندوق بیمه فعالیت های معدنی به ۵۰۰ میلیارد تومان رسید

سرمایه صندوق بیمه فعالیت های معدنی به ۵۰۰ میلیارد تومان رسید به گزارش میزان سنج مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از اقدامات نهایی ایمیدرو در جهت افزایش سرمایه صندوق بیمه فعالیت های معدنی تا ۵۰۰ میلیارد تومان اطلاع داد.


فرید دهقانی در گفتگو با ایسنا، به مناسبت هفته دولت از افزایش سرمایه صندوق بیمه فعالیت های معدنی تا ۵۰۰ میلیارد تومان به همت سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معدنی (ایمیدرو) اطلاع داد و اظهار داشت: این افزایش سرمایه در حالی محقق خواهد شد كه قبل از این سرمایه صندوق بیمه فعالیت های معدنی ۱۴۳ میلیارد تومان بوده است.
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با اشاره به اینكه امسال محور برنامه ها در بخش معدن و صنایع معدنی، احیا معادن كوچك است اظهار نمود: در سال "رونق تولید" و در جهت برنامه احیا و راه اندازی معادن كوچك و متوسط، تفاهم نامه ای درخلال صندوق بیمه فعالیت های معدنی و بانك صنعت و معدن به امضا رسیده است. این تفاهم نامه به منظور اعطای تسهیلات به متقاضیان برای تامین ماشین آلات، تجهیزات و سایر طرح های در رابطه با عملیات معدنی منعقد شد.
وی ادامه داد: از دیگر خدمات صندوق، می توان به اكتشاف اشاره نمود كه از منابع مالی تأمین شده از وجوه اداره شده وزارت صنعت و معدن تجارت است. این رویه نرخ تأمین مالی را كاهش خواهد داد. به این منظور بیمه نامه اعتباری بهره برداری هم به بهره برداران و استخراج كنندگان معدنی برای دسترسی ساده به منابع مالی بانكی و بین بانكی عرضه می شود.5.0 / 5
4179
1398/06/03
15:26:24
تگهای خبر: بانك , بیمه , تجارت , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۲ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش