سازمان حمایت اعلام كرد:

اسامی ۵ كالای اولویت دار نظارتی اعلام شدند

اسامی ۵ كالای اولویت دار نظارتی اعلام شدند به گزارش میزان سنج سازمان حمایت اعلام نمود: ۵ كالای لاستیك سنگین، میلگرد و ورق، حبوبات، شكر و خدمات حمل و نقل بار بعنوان كالا و خدمات اولویت دار نظارتی در هفته منتهی به بیستم دی ماه، معرفی گشتند.


به گزارش میزان سنج به نقل از سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، پنج كالای لاستیك سنگین، میلگرد و ورق، حبوبات، شكر و خدمات حمل و نقل بار بعنوان كالا و خدمات اولویت دار نظارتی در هفته منتهی به بیستم دی ماه معرفی گشتند. تعیین كالاهای اولویت دار به صورت مستمر، در هر هفته از جانب كارگروه تنظیم بازار صورت می گیرد كه بر همین مبنا ۵ كالای لاستیك سنگین، میلگرد و ورق، حبوبات، شكر و خدمات حمل و نقل بار بعنوان كالا و خدمات اولویت دار در هفته منتهی به بیستم دیماه معرفی نمود.
سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و سازمان حمایت مصرف كنندگان تولیدكنندگان در كنار نظارت و بازرسی های معمول و همیشگی خود، تمركز و توجه بیشتری بر عملكرد بنگاههای مرتبط به كالاها و خدمات اولویت دار مذكور معطوف نموده و رسیدگی به تخلفات احتمالی پیرامون این كالاها را در اولویت نظارتی قرار می دهند.
در طی ۹ ماهه ابتدای سالجاری بیشتر از یكصد هزار بازرسی در مبحث شكر انجام شده و پنج هزار و پانصد و نود پرونده تشكیل شده است. همینطور در مبحث حمل و نقل، ۷ هزار بازرسی انجام شده كه دوهزار و دویست و پنجاه و هفت پرونده تخلفاتی مطابق با این نظارت بعنوان متخلف شناسایی شده است.
هر گونه گزارش و شكایات مردمی شامل حقیقی یا حقوقی از تخلفات واحد های صنفی و غیر صنفی در مورد كالاهای اولویت دار اعلام شده در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت بنابراین سامانه تلفن ۱۲۴ ستادهای خبری آماده دریافت گزارش های مردمی می باشد.

5.0 / 5
4601
1398/10/16
22:54:18
تگهای خبر: بازار , تجارت , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش