مدرسه ملی زیست فناوری دروازه ای برای دانش بنیانی شدن در حوزه فناوری های زیستی

مدرسه ملی زیست فناوری دروازه ای برای دانش بنیانی شدن در حوزه فناوری های زیستی به گزارش میزان سنج دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این كه مدرسه ملی زیست فناوری ایران با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری برگزار می شود، اظهار داشت: دور دوم این مدرسه ملی بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.


به گزارش میزان سنج به نقل از ایسنا، مصطفی قانعی با بیان این كه مدرسه ملی زیست فناوری ایران، با هدف توانمندسازی و افزایش مهارت آموزی و تكنیك آموزی به دانشجویان و فارغ التحصیلان حوزه زیست فناوری از تابستان امسال ۹۸ آغاز به كار كرد، اظهار نمود: این مدرسه با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط انستیتو پاستور ایران و دانشگاه تربیت مدرس، هر سال در دو دوره تابستان و زمستان، در سطوح مقدماتی و پیشرفته برگزار می گردد.
وی اشاره كرد: فارغ التحصیلانی كه تمایل به ورود به حوزه استارتاپی و دانش بنیانی دارند، می توانند با حضور در دوره های آموزشی این مدرسه، با یادگیری مهارت ها و تكنیك های مورد نیاز هر رشته، به صورت تخصصی در رشته مورد نظر به مهارت برسند.
قانعی اضافه كرد: دوره تابستانه این رویداد علمی به صورت غیرحضوری (مجازی) و دوره زمستانه آن به صورت حضوری همراه با كارگاه های جانبی خواهد بود.
وی اشاره كرد: دوره های آموزشی این رویداد فناورانه در ۶ محور اصلی «واكسن – مهندسی پروتئین»، «بیوتكنولوژی محیط زیست»، «ذخایر ژنتیكی و بیوبانك»، «زیست فناوری صنعتی»، «رایانش زیستی» و «اقتصاد زیستی» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع كارشناسی، كارشناسی ارشد و دكترای علوم پزشكی و علوم زیستی انجام شد.
قانعی اشاره كرد: سرفصل ها در دوره پیشرفته و زمستانه به صورت تخصصی خواهد بود و هر شركت كننده می تواند به شكل تخصصی و پیشرفته از یك سرفصل استفاده نماید.
برمبنای اعلام معاونت علمی، علاقه مندان برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت https: //www.biotechcourse.com/about بازگشت كنند.5.0 / 5
4110
1398/10/21
19:54:05
تگهای خبر: بانك , تكنولوژی , توسعه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
= ۸ بعلاوه ۲
mizansanj.ir - حقوق مادی و معنوی سایت میزان سنج محفوظ است

میزان سنج

خدمات و فروش ترازو و باسکول و ابزار سنجش